Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem ez nem normális dolog?

Szerintem ez nem normális dolog?

Figyelt kérdés

A párom szerintem bolond!Nem tudom miért van ez,rendes családba nevelkedett,jó körülmények között!A barátai hatására lett ilyen debil?Na hát ők is gyönyörű arcok,állítom a 90%-a bűnöző,behajtó kidobó meg hasonlók!

Leírom pár hülyeségét!Éjjel kajálás egy giroszosnál,hosszú sor,előveszi a cerkát és levizeli az elötte állót!Discoba portázott,kivitt egy gyereket,leütötte,lehúzta a nadrágját,lekakilta és visszahúzta a srác gatyáját!Összeragasztotta más poharát pillanatragasztóval!Egy bulihalott fölét ragasztotta oda a fejéhez,és beragasztotta a száját!Egy buliba belenyírt nullásgéppel egy csaj hajába!Haverjaival egy kispolskit betettek két fa közé úgy hogy nem tudott a tulaj kiálni vele mert pont befért!Belekötött egy kisbusznyi rohamrendőrbe!

Nos ilyeneket csinál!Hogy szoktassam le ezekről?Megverni nem meri érte senki mert nagydarab és ketrecharcozik!Hála isten ezeket akkor csinálja mikor nem vagyok ott és be van baszva!Nagyon mérges vagyok mikor a haverjai mesélik el hogy miket csinált éjszakánként!Mit csináljak vele?Mindig azt a választ kapom hogy egy kis mókázás jár neki is!Ha velem van mindig rendesen viselkedik!Szerintetek?


2010. aug. 8. 16:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kretén! Te mire vársz még??
2010. aug. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
kinövi? leszoktatod? ugye, ezt te sem gondolod kommolyan? ennek az alaknak olyan komplexusai vannak, hogy ihajj..., ha esetleg később nem is így, de mindig meglesznek azok a kifelé vagányságot, macsóságot mutató dolgai, hogy bőven szégyenkezhetsz majd akkor is
2010. aug. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Ha összeveszünk nem csinálná ezt!Soha nem ért hozzám egy ujjal se meg semmi hasonló!Nem egy agresszív állat!Volt hogy megpofoztam valamiért de még a kezét se emelte fel!
2010. aug. 8. 17:04
 14/22 anonim ***** válasza:

Igazad van ,teljesen megérthető a helyzeted. Nálunk is sok nem normális dolog van a családban, és amíg az ember benne van, belülről néz kifele, addig egész más, mintha kívülről nézne befelé. Most már úgy néz ki, mennem kéne, de eddig ez nem is tűnt fel, mert mindvégig belül voltam, és nem kívül.


Azt lenne jó tudni, hogy KEGYETLEN is-e a párod. Ezt önmagában is jó lenne tudni, meg azért is, mert éppen a kegyetlen emberek egy része nem változik meg soha. A mindenféle beteg emberek egy része esetleg kezelhető (ha ők maguk is akarják), de pl. a pszichopaták soha.


Ezek közül, amit írtál, egy dolog számomra kiugrik a sok közül: azt írtad, hogy leÜTÖTT valakit (és utána belesározott a nadrágjába, de most az első nekem a legfontosabb). A leütés lenne a lényeg. Tényleg MEGÜTÖTTE? Miért ütötte meg? Kegyetlen szándékkal ütötte meg? Vannak-e jelei, ami arra mutat, hogy belülről KEGYETLEN a párod?


A többi móka azért tűnt fel kevésbé, mert, gondolom, részegen nincs belátása. De ha belülről kegyetlen, akkor arra szerintem kevésbé mentség a belátás hiánya.

2010. aug. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Persze, rég kijártátok a sulit, az általános negyediknél nem kellett volna megállni... ilyenekkel volt tele a maunika show.. de nekem 8.

Ha szerinted amúgy ilyen tünemény, akkor fogadd el, változni csak akkor fog,ha a haverjait nyomorékká veri végre valami csapat szabadságharcos ;) Illetve őt is. Természetesen.

2010. aug. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

,,Discoba portázott,kivitt egy gyereket,leütötte,lehúzta a nadrágját''


Ez nem annyira a móka része miatt aggasztó (amit később leírtál), hanem inkább a HATALOM része miatt. Más, ha valakit viccből a bolond barátja lekakil, meg hogy egy részeg lepisili, de az már egész más, ha egy biztonsági őr élvezi a hatalmát. Lehet hogy jogilag nem (bár szerintem úgy is), de lelkileg mindenképp más. Az haverok, részegek hülyesége ,,csak'' nagyon rossz tréfa, a biztonsági őr önkénye viszont kicsit olyan, mint a megerőszakolás. Mert ott már hatalmi pozícióból jön a dolog.


Nomeg írtál ütésről is ,,leütötte''. Ez is más, mint a kiscsajok kölcsönös hajcibálása, mert a biztonsági őr az hatalmi helyzetben van, az ő ütése más jellegű, mint a barátnőé. Szóval szerintem itt nem a móka része a lényeg, hanem az, hogy élvezi-e a hatalom kisugárzását. Írtad, hogy portásként vagy biztonsági őrként tette ezt (ha jól értem), akkor pedig hatalmi pozícióban volt. Ez a része lenne a lényeg a dolognak.


De hát mindezt persze belülről, családon belül úgysem lehet tárgyilagosan megállapítani (néha még akkor sem, ha már egyértelmű a helyzet). Szerintem, tudom hogy illetlennek hangzik, de kérdezz meg egy pszichológust. Az lenne a lényeg, hogy ezek tényleg csak mókák-e vagy a felület mögött van-e valami perverz dolog, hatalom szeretete, vagy kegyetlenség, vagy ilyesmi.


Csak egy példa, lehet, hogy nem pont ide illik:


Nekem nem mondták meg a családtagok annak idején, hogy az apám pszichopata, utólag tudtam meg. Ez ugyanis nem mindig látszik, jó, persze valamit sejt az ember, de a pszichopaták sokszor okosak, sőt, bájosak is, szóval sokáig nem világos a helyzet. Az a lényeg, hogy a legmélyükön, legbelsejükben kegyetlenek, és ezt időnként egész sokáig tudják jól leplezni. Akkor szokott végül kiderülni, ha valaki nagyon kiszolgáltatott helyzetben van.


Amikor megtudtam hogy apám igazi pszichopata (klinikai értelemben is), akkor persze vége lett a játéknak (azt már akkor tudtam hogy a pszichopaták sosem változnak), de azért mégiscsak jobban örültem volna, ha ezt nekem még idejekorán őszintén megmondják a családtagok. Mert akkor egész másképp csináltam volna a kamaszkoromat.


Az emberek 1%-a pszichopata, ezek gyógyíthatatlanok, mert senki nem tudja az okát, még az orvosok sem. Ez az arány nem sok, de azért nem is olyan kevés, szóval szerintem számolni kell az eséllyel.


No persze ez csak példa volt, lehet hogy épp ide nem is illet annyira, de a lényeg, hogy ez egy nagyon is komoly kérdés. Szerintem mindenképp meg kéne valaki külső embert kérdezni, és mivel itt, legalábbis úgy értettem, itt valami hatalmi helyzetekről, biztonsági őrökről, ütésekről, szóval ESETLEG hatalom élvezéséről vagy kegyetlenségről van szó, ezért jobb lenne szakértő embert kérdezni, mert végül is a Te boldogságodról van szó. Mert hát vagy meg vannak Őbenne ezek a perverziók, vagy pedig nincsenek meg Benne, de mindenesetre ezt belülről, a Te helyzetedből nehéz lenne eldönteni, mert nehéz ezt egyedül észrevenni, elfogulatlan külső segítség nélkül.

2010. aug. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Egyedül is meg tudsz kérdezni hozzáértőt, ahhoz nem kell Őneki is bemennie Veled, mégcsak tudnia sem kell róla. Legalábbis afféle előzetes tájékozódásra elég ez első lépésnek.


Ez a ,,portázás'' része aggasztóan hangzik, mert az már hatalom, meg az ütés is, mert az meg lehet kegyetlen is.

2010. aug. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

17:26! Nem ragadtunk le a negyediknél,én most diplomáztam neki pedig meg már meg van 3 éve,és ha hiszed ha nem tisztességesen is dolgozik a szakmájában!

Ez a leütött egy csávót sztori meg pontosan úgy volt hogy a srác bent leütött valakit egy üveggel,őt azért vitték ki,szóval nem jogtalanul kapott!Természetesen amit utána tettek vele azt azért túlzásnak tartom én is!Szerintem ez nem pszichés dolgokon alapul mert a szűk baráti köréből mindenki ilyen nem csak ő,és gondolom nem lelki sérült mindegyikük!

2010. aug. 8. 20:19
 19/22 anonim ***** válasza:
Bocs, de én rohadtul nem értem ezt az egészet!Olyan dolgokat írsz le mindenkinek a pasidról, amit normális ember nem is fog fel ésszel, mégis ha valakolyan választ ír neked ami nem tetszik, akkor hőbölögsz össze-vissza.Most mit vártál?Hogy még meg is dícsérjük, hogy jajj, de ügye4sen lekakilta azt a bácsit?!Leszoktatni meg maximum a cigiről tudod...De mindenesetre ne engedd neki, hogy több Jackass-t nézzen, jó?
2010. aug. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Most tényleg egy diplomás jól tisztességesen dolgozó emberről van szó???Bocsi nem bántásként akarom írni de szerintem a ketrecharc egy nagy rakás... semmi értelme.

Gondolom ő teljesen fel lenne háborodva ha vele csinálnának olyat amit ő tesz másokkal és rögtön mennének a haverokkal elintézni a személyt...te ő javítani akarod??Te nagyon szeretheted..de én nem tudnék ilyeneket elviselni egy férfitól..

2010. aug. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!