Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez összefüggene? Normális?!...

Ez összefüggene? Normális?! Szerintem nem.

Figyelt kérdés

Anyósom elmondása szerint nem kellene találkoznunk, max heti 1szer, a párommal amíg dolgozunk a nyáron (nappalis tanulmányok miatt csak nyáron jöhet szóba a munka egyenlőre) sőt később még összeköltöznünk se kéne, mert akkor biztos elkésni a munkából, vagy nem menne be, meg fáradt lenne!!! Persze ezt kissé fenyegetőzve mondta. Égnek állt a hajam!!!! Ésszel gondolkodó élőlények vagyunk, kialakulna egy időbeosztás ahogy most is. Emberek milliónak van párja, élnek együtt és dolgoznak normálisan.

Meg hogy a párom végig fogja dolgozni a nyarat, nem fogja hagyni hogy eljöjjön. Ő kijelentette. De könyörgöm, ő is szeretne pihenni. Épp eleget fogunk még dolgozni az életben (talán mi már nem is leszünk nyugdíjasok).

Ti hogy látjátok?? Hogy reagálnátok?


2011. jún. 16. 23:14
 1/8 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy ENNYIRE felelőtlen idióta hülyének látja a kis fiacskáját, hogy nem járna be a munkahelyére és elkésne. Ha pedig igen, akkor Ő NEVELTE, tehát az ő hibája ha ilyen.
2011. jún. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hűha... szerintem a jövendőbeli menyének saját magát képzeli el...
2011. jún. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megbántani, de szerintem a párod egy puha p*cs. Ok tisztelni kell a szülőket, de könyörgöm felnőtt ember, nőjjön már fel és álljon ki saját magáért.

Meg eleve azt sem értem, hogy miért beszél bele mindenbe az "anyós". Mi az hogy ő nem fogja hagyni, hogy eljöjjön. Meg ő akarja beszabályozni mikor találkoztok.

Felnőtt emberek vagytok. A párod rendezze le az anyjával, hogy most már foglalkozzon mással. Ti meg álljatok ki egymás mellett és nem kell az anyósnak mindenbe beleszólnia.


Most lehet bunkó voltam, de én egy ilyen családban nőttem fel. Nagyon rossz tapasztalataim voltak. Mamám kb. detto mint a te anyosod! Állandó vita ment anyu és mama között. Nem egyszer sírt anyu, hogy mama mindennek elmondta és aput ellene fordította. Apu meg teljesen két tüz között egyszer innen kapta az intrukciókat egyszer onnan. Ahogy felnőttem költöztem el, mert ezt nem lehetett elviselni. Nem is értem apu hogy bírta.

Szóval egy jó tanács, ha tényleg ő lesz az anyósod min. 1000km-re költözz tőle!!!!!!!

2011. jún. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért nem mondja ki mindjárt, hogy el akar távolítani a fia életéből.
2011. jún. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem voltál bunkó :)

Viszont a párom hiába mond bármit, tényleg ember a talpán(nem találkoztam még olyan határozott emberrel mint ő, amit akar elér), rengeteget vitáznak de az anyuka azt hajtja hogy neki mindig igaza van, és hogy őt csak bántják. Sajnos láttam mégis sírni amikor annyira elege volt és anyósom hozzávágta hogy biztos miatta halt meg az apja (apósom imádta a fiát ahogy a fia is, 13éves volt amikor meghalt onnantól kezdve anyuka nem foglalkozott vele, mai napig állítom hogy anyuka ahogy folyton idegelte, szította az okozta a halálát) Nem hajlandó nem beleszólni vagy elnézni bármit is. Nála nem létezik az őszinteség, egyenes beszél..Amikor ottvagyok akkor : "jaj nekem semmi bajom nincs veled" ha nem akkor : ribanc...

2011. jún. 16. 23:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Aztaaaaa...ez már durván sok hasonlóság!

(Még mindig a gázos mamás vagyok!):)

Ugyan ez volt nálunk is, papám meghalt és utána apu tesoja is. (sajnos) Aput soha nem szerette igazán mama, néha olyanokat mondott neki, hogy alig akartam hinni a fülemnek. De mégis anyut még jobban utálta. Ahol csak tudott keresztbe tett. Mindenbe beleszolt és mindent jobban tudott. Semmi nem tetszett neki. Mindent elvárt de semmi köszönetet vagy hálát nem tanusított.

Megkeseredett volt és azzal töltötte a napjait, hogy minket szekált, irányítani akart és veszekedett.


Gondolom már mondanom se kell, de én elég lázadó voltam/vagyok soha nem jöttünk ki jól, engem egyenesen utált. Volt hogy a szemembe is mondta.


Te pedig ugyan olyan toleráns és kedves lehetsz mint anyu. De nála szerintem nem mész sokra. Éveken át néztem, hogy anyu mindig mindenbe mama kedvébe próbált járni, egyszer sem sikerült neki. Egyszerűen csak azért mert ő ilyen.


Még mindig azt tanácsolom, hogy minél messzebb költözzetek tőle, és minél hamarabb! :)

2011. jún. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Már azt hittem egyedül vagyok a gondommal.

Annyi mindent elnézek, megcsinálok helyette és mit kapunk: a hallom hogy még be se jött a kapun de már üvölt hogy így nem jó úgy nem jó, hogy mi soha nem csinálunk semmit! A legutóbb amikor órákig guggolva gyomláltam a kertjét a véleménye annyi volt hogy 5perces munka. Én akkor eldöntöttem hogy akár csinálok valami amíg ottvagyok látogatóba akár nem úgyis ugyanazt kapom így semmit nem csinálok. Persze ha neki főzni kell az rettenetes fárasztó dolog.

Nem tudja elfogadni hogy nagyon sokat kell tanulnunk, vizsgák stb... Szerinte az nem fárasztó... Lehet hogy testileg nem... de agyilag az,amikor már a boltba nem tudok összeadni, meg 3percig figyelni és követni egy történetet akkor már én is szeretnék pihenni. Persze ezt ő nem érti hisz nincs iskolája, semmi.

Már belefáradtam 2év alatt, ennyire rövid idő alatt. Egy nyugodt, őszinte családból való vagyok ahol érték a szeretet (a párom imádja a szüleimet, anyut főleg, nem mondom hogy nincs gond, de nyugodtan leülünk megbeszéljük megoldjuk, nem kiabálunk. Azért vagyunk hogy megbeszéljük.

2011. jún. 17. 00:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem normális valóban. Anyósodat ott kellene hagyni, amint lehet. Amíg viszont tűrni kell, addig sem kell görcsösen a kedvében járni próbálni, hiszen úgyis esélytelen. Próbáljátok a magatok számára legkevésbé kellemetlenné tenni a szitut, nehogy a kedves anyós érdekeit helyezzétek előrébb! Legyetek ti is önzők!
2011. jún. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!