Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet lelkileg túlélni?

Hogyan lehet lelkileg túlélni?

Figyelt kérdés
Tíz hónapos a kislányom és a férjemről tegnap kiderült,hogy szeretője van 6 hónapja.Indok:Én azt éreztetem,hogy ő nem kell nekem,nem tartom Őt férfinek.
2010. aug. 7. 22:43
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
69%

23 54 es vagyok. Most olvastam az egyik kommented amiben azt írod, hogy a férjed azt várta el, hogy mindennap elolvadj tőle....

Nem tudom ezen sírjak vagy nevessek. Totál lejön, hogy ez egy beképzelt, felszínes ember...A saját groteszk egóját előrébb helyezi mint a családját. Tényleg a farka körül forog a világ? még egy gyermek, aki a saját vére sem tudta belőle kihozni az emberi érzéseket? bocs, de a férjedet farkasok nevelték, vagy mi?

Kérdező nem bántani akarlak, de ha van egy kis eszed, otthagyod. Mutatott legalább némi megbánást? Rosszul érzi magát miatta? hogy derült ki? gondolom lebukott.

2010. aug. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
23%
Akinek nem tetszik óriás bébi vagy hogy minden nap imádni annak nem kell ilyen férfit választani! Nem elfogadni és kiszolgálni éveken át hogy megváltozik esetleg, majd pofára esni amikor jön a gyerek hanem az elején igazi pasit kell választani ha ez nem jön be és nem utána szídni mint az őrültek!
2010. aug. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
45%

"Kemény vagy mint a beton,hallod-e?:D"


Naná! Nekem is van gyerekem, tudom milyen nehéz. Isten lássa lelkemet, imádom a férjem, de emlékszem, hogy kb. a hátam közepére nem kívántam szerencsétlent az első időkben. Mondjuk Ő megértő volt maximálisan.

2010. aug. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
utolsó előtti, igazad van, de az elején nem mindig derül ki sajnos, hogy férges az alma
2010. aug. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
45%

nagyon sok férfi azt érzi, miután gyerekük született, hogy a felesége számára már csak a gyerek létezik, mintha szemellenző lenne rajta, a férjet meg háttérbe szorítja. és ebben általában van is valami..

mióta megvan a pici, azért szoktatok közös programot csinálni kettesben? sokan ott rontják el, hogy nem. pedig lehet.

a nővéremék gyereke is 10 hónapos, de ők ugyanúgy ápolják a kapcsolatukat, mint azelőtt. időnként beadják hozzánk pár órára, és elmennek valahova csak ketten.

most magadban őszintén vedd számba, hogy mióta megvan a kislányotok, hányszor szerveztetek kétszemélyes programot. ha ez nagyon kevés alkalom, vagy egyáltalán nem volt ilyen, akkor érthető hogy talált egy szeretőt. ettől még persze elítélendő, amit tett, de valamilyen szinten mégis érthető így kívülállóként.

én nagyon remélem, hogy végül minden rendbe jön, vagy rendezitek a kapcsolatotokat, vagy találsz majd valakit, aki boldoggá tesz.

2010. aug. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
50%

JA, persze, de gondolom, ha nem volt közös program, az a nő hibája.

Én ettől vagyok kiakadva, hogy nehogymár egy felnőtt ember nem képes kinyitni a száját, hogy elmondja, mi a nyüge.

Én a 4 hónapos fiammal vagyok itthon, jószerivel az egész napomat elveszi, pedig nem csinálunk semmit. Etetek, sétálunk, főzök, etetek, leteszem aludni, etetek, sétálunk, etetek, állatokat etetek, fürdetek, etetek, és vége a napnak. A háztartás romokban, tiszta ruha, kaja mindig van, de pl a szárogatóról öltözünk hetek óta...ha most a párom ideállna, és benyögné, hogy máshol kereste, amit én nem adtam meg neki, hirtelen felindulásból leharapnám a golyóit.

Persze, ő is eljár dolgozni, de könyörgöm, ha arra nincs időm, hogy tisztességesen kitakarítsak, akkor ne sírjon a szája, hogy a heti 3 szex helyett csak egy van...jézus.

Kérdező, rúgd ki a francba a férjed. Jobb, hogy most kiderült, miféle fából faragták, és amúgy egy dologban igaza volt: Ő NEM FÉRFI!!!hanem egy nagy gyerek.

2010. aug. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

Kérdező!!


Nálunk ugyanez volt, ugyanígy szexhiány, kicsi gyerek......


Nem akarom leírni az egész sztorit, de ha gondolod írj egy privit!!

2010. aug. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

És legalább igéretet tett a félrekapcsolat megszűntetésére vagy minden megy a régiben a házicseléddel meg a krvával?

(Az automata trágárságszűrőnek üzenem, hogyha krvát írok, mert másképp nem megy át, attól még a szó ugyanaz marad. Ésszel kéne szűrni, nem automatával!)

2010. aug. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Mit lehet annyit takarítani és főzni? Én is megteszem de egy-két óra az egész és utána foglalkozhatsz a gyerekkel. De ha másnak olyan sokáig is tart akkor számba kéne venni hogy a mi fontosabb, a rend vagy a férj.
2010. aug. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!