Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet lelkileg túlélni?

Hogyan lehet lelkileg túlélni?

Figyelt kérdés
Tíz hónapos a kislányom és a férjemről tegnap kiderült,hogy szeretője van 6 hónapja.Indok:Én azt éreztetem,hogy ő nem kell nekem,nem tartom Őt férfinek.
2010. aug. 7. 22:43
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
78%
Még szép, hogy nem tartod férfinek... ezek után... akármit is éreztetsz, ilyet normális ember, aki szereti a másikat, nem csinál.
2010. aug. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
71%
Örülj, hogy megszabadultál a k*cs*gtől és pereld a gyerektartásért!.
2010. aug. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
91%
szóval azért csal meg legalábbis igy indokolta,mert nem tartod őt férfinak? és ezen miért kell csodálkozni,ha igy van?adtad valami jelét,hogy ezt gondolja,vagy csak ferditi a dolgokat?
2010. aug. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
91%
És mit akar? Válni? Ő is egyike azon éretlen tahóknak, akik csak magukra gondolnak, alkalmatlanok apának, hiányzik belőlük minden empátia és férfias lovagiasság, udvariasság, tisztelet az anya, a nő iránt.
2010. aug. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
73%
Az egy féreg..Örülj hogy megszabadulsz tőle..tudom hogy nemkönnyű,mert szereted,de ha arra gondolsz h mennyire szereted gondolj arra inkább hogy 1 szemét köcsög..
2010. aug. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
26%

Ha te is azok közé az anyukák közé tartozol,aki mai divat szerint éjjel-nappal csak a gyerekkel törődnek,éjjel 5-6-szor eteted,akkor ne csodálkozz rajta. Az apával is annyit kell törődni,mint a gyerekkel. Egyik sem fontosabb a másiknál.

Ha nem így van,akkor is talán megkellne beszélnetek,hogy miért érzi így és a gyerek érdekében változtatni rajta.

A válás csak az utolsó dolog lehet.

2010. aug. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
69%

gondolom az volt a baj, hogy szülés után nem lehetett szexelni, és kisebb gondod is nagyobb volt annál hogy őt férfinak nézd... jó érthető hogy kellett neki a szex, de ezt miért nem tudta veled megbeszélni? rögtön más nőhöz kellett folyamodni..


azért remélem meg tudjátok beszélni ( ha hajlandó vagy ezek után) a válás a legrosszabb dolog... de ha megbánta és megbocsátasz akkor minden jót, ha elváltok akkor kitartást a gyermekneveléshez!

2010. aug. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:

Nem akar válni,mert nagyon jó dolga van itthon.Jól keresek,mindent megcsinálok,csak,mint Nő nem tud velem lenni.De nagyon szereti a családját és állítolag engem is.Csak az fáj,hogy miért nem lehetett ezt megbeszélni,miért kellett máshoz fordulni?

És nagyon szépen köszönöm a reagálásokat.

Soha nem adtam ki magam,de most kénytelen voltam

2010. aug. 7. 22:57
 9/49 anonim ***** válasza:
100%

Beszéljétek meg a dolgot. Tisztázzátok, mit ért az alatt, hogy nem tartod férfinek? Ez elég durva vád! Sajnos valszeg ez is áll a háttérben, akár sejted vagy nem, hogy mire gondol amikor ezt állítja a férjed.

Bár az nagy gerinctelenség - dr. Csernus Imre szavával élve: az ilyen férfi egy gerinctelen puha p**cs (nem vagyok trágár, dr. Csernus I. tényleg így jellemzi az ilyen férfiakat -, akik nem képesek előállni tisztességes módon, ha valami sérelmük van, inkább sunyiban félrelépnek.

2010. aug. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy szerinte a szex egy kapcsolat pillére,minden más utána jön.Én meg sajnos nem tudok felhőtlen lenni szex alatt,ha millió más probléma is van.
2010. aug. 7. 23:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!