Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet lelkileg túlélni?

Hogyan lehet lelkileg túlélni?

Figyelt kérdés
Tíz hónapos a kislányom és a férjemről tegnap kiderült,hogy szeretője van 6 hónapja.Indok:Én azt éreztetem,hogy ő nem kell nekem,nem tartom Őt férfinek.
2010. aug. 7. 22:43
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 90%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:03


NINCS!!!!!!!!

2010. aug. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
68%

Azért a 23:03-mal nem értek egyet. A férj is és a gyerek is bele kell férjen. Akár a gyerek az első akár nem, nem csak ő van, hanem a férj is. Amikor megszületik egy gyermek, akkor nem csak anyuka és baba születik, hanem apuka is, tehát család. És a nő attól még hogy anyuka lett, még feleség is, akinek van szexuális élete. Felborul a rendszer, de nem lehet senkit sem totálisan elhanyagolni.

Nem feltételezem, hogy a kérdezőnél ilyenről volt szó, csak reakció a válaszra.

2010. aug. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
85%

Azt tudom tanácsolni,hogy beszéljétek alapossan át a dolgokat!Ha nem tudja belátni,hogy neked most a szex kicsit necces..,akkor nem is szeret igazán..

De Te se húzhatod a végletekig,hogy "no sex" mert akkor viszont van alapja,hogy máshol keressen kielégülést!

2010. aug. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:

Köszönök minden hozzászólást.Úgy gondolom várok még pár hetet.Ha átgondolja ,megbeszéljük,hátha még van esély.

Csak tudnék erős maradni.Ez a legnehezebb.

2010. aug. 7. 23:11
 25/49 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:08


Jól látod a dolgokat!!!

2010. aug. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon sajnallak. Nem ertek egyet azokkal, akik azt irjak, hogy a te hibad. Figyelj, ha gondja volt, nem volt neki eleg a torodes, 2 dolgot tehetett volna: megmondja neked, hogy neki igy nem jo, szeretne, ha tobbet foglalkoznal vele vagy kimondja akarmi mas gondja volt veled, a hazassaggal. 2. siman csak annyit mondhatott volna, hogy el akar valni, mert neki igy nem jo es akkor utana kezdhetett volna kapcsolatot barkivel. Mindketto tisztessegesebb megoldas lett volna. Most teged okol, hogy o magat felmentse, ne erezze magat bunosnek, pedig nagyon is bunos. En csak annyit mondok, nezd ugy a dolgot, hogy jobb, hogy most derult ki es nincs tobb gyerek tole. Nem o volt az igazi.
2010. aug. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
81%

23.03 vagyok

Igen fontos h Nő legyen,de össze kell csiszolodni,egy Család születik a kisbaba érkezésével.És valakinek nehezebben megy.

És nehéz ugy szeretkezni,h az eszed máson jár.Apukának is ki kell venni a részét a családá válásban,és akkor nem borul minden,vagy megbeszélni a dolgot,de nem máshova menni.

2010. aug. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
67%

"Csak tudnék erős maradni.Ez a legnehezebb."


Már csak a kislányod érdekében is próbálj erős maradni,mert a válás a gyereknek a legnagyobb trauma!!Sajnos tapasztalat..,én szüleim is elváltak,a többit nem részletezem..:(

2010. aug. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:
Ami kimaradt.A férjem úgy gondolkodik,hogy akkor tekinteném őt férfinak,ha minden nap elolvadnék tőle,kezdeményeznék,minden nap kívánnám stb. Ami igaz ez mostanság nem így volt.Megkereste ezt másnál.
2010. aug. 7. 23:16
 30/49 anonim ***** válasza:
70%
Persze, ez így rendben van, ahogy te írod, hogy ezzel mindenki élete megkavarodik, de ha szerintem ha valakinek az esze máson jár, akkor nem kívánja a szexet, ez esetben pedig nem is örömmel teszi, így nekem már nem is kellene, viszont ugyanolyan szükséglet a szexualitás, mint az evés, vagy az alvás. Nem lehet elhanyagolni, normális esetben ugyanúgy kívánja testileg az ember, mint régen, persze ha több a gond, valószínűleg kevesebbszer, de egy családban akkor értelemszerűen a másik fél igényei is lejjebb adnak, ha feltételezzük hogy egyenlőek a terhek, márpedig egy normális családban azok. És ha így nem elég, akkor ott bizony hibás az egyik fél. Persze a kérdezőéknél nem így van, mert náluk a szituáció más, és a kérdező az, aki sokkal kevésbé hibás, mint a férje, a férje a fő bűnös, de én azt vallom, hogy mindennek oka van, a megcsalásért is két ember felel, ki súlyosabban, ki kevésbé súlyosabban, de ez egy közös baj, közösen is kell megoldani és tényleg értelmes embernek látom őket, meg fogják tudni oldani a dolgot.
2010. aug. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!