Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet lelkileg túlélni?

Hogyan lehet lelkileg túlélni?

Figyelt kérdés
Tíz hónapos a kislányom és a férjemről tegnap kiderült,hogy szeretője van 6 hónapja.Indok:Én azt éreztetem,hogy ő nem kell nekem,nem tartom Őt férfinek.
2010. aug. 7. 22:43
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
90%
Bocsi, de aki szereti a párját, az nem csalja meg őt. Tehát ott tévedésben vagy, amikor úgy vélekedsz, hogy de szeret téged. Max azért, mert mosol, főzöl rá, jól keresel.
2010. aug. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
12%
Szia! Én nem válnék. Tudod az életben mindenki követ el hibákat. Ő hirtelenjében kettőt is: nem beszélte meg veled és máshoz fordult. Azonban úgy gondolom a család az első és ez még annyira azért nem válóok. Értelmes embereknek látszotok, még nem késő megoldani ezt a gondot. Vágja ki a szeretőjét, kérjen bocsánatot te pedig tégy meg mindent azért, hogy nő legyél. Ez nagyon egyszerű, legyél olyan, mint amikor megismerkedtetek, testileg, lelkileg. Valószínűleg elhanyagoltad egy kicsit és nem vetted észre. Elnézést az indiszkrét kérdésemért, de a szexuális életetek milyen? 21/N
2010. aug. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
33%
Ebben sajna igaza van a férjednek,hogy a szex egy jó(!) kapcsolat alapja!ha ez nincs meg megy máshova ahol megtalálja a kielégülést e téren...
2010. aug. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy egyedül vagyok ezzel a véleménnyel,de egy férjre akkor tudok felnézni,ha támaszkodhatok rá,ha mindent meg tesz a családjáért.És nem akkor,ha jó a teste.
2010. aug. 7. 23:03
 15/49 anonim ***** válasza:
65%

Kedves utolsó válaszoló!


Nem majd hagyja sírni a gyerekét az éhségtől,h apjuk mellett édes deden aludjon,vagy hancurozon az ágyikóban. Esetleg arra is lehet gondolni,h nem éppen állt készen még a szexre egy szülés után. Fizikailag,lelkiekben.

Oh,h nem apuka volt neki az első,hanem agyerek??? milyen felháboritó!!! Talán mert normális Anya,aki a gyermekével van.

Egy apának igenis fel kell fognia,h egy gyermek születése után fenekestül felfordul az addigi Élete,más lesz a sorrend,és nem az első Nő karjaiba futni. Ha attól is lesz gyermeke,megy máshova vigasztalodoni????


Egyáltalán van gyermeked????

2010. aug. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
66%
A nő is ugyanúgy félreléphet,mint a férfi.És nem vagyok férfi,hanem nő vagyok,akit már csaltak meg.És nem véletlenül.Hiányzott nekik a szex.Dehát könyörgöm..mondja meg,ne sunyiba lépegessen félre!NEHOGY KIBÉKÜLJ VELE AZ ÁGYBA!!Ne higyj neki el soha többet semmit!!Tedd tönkre te is nyugodtan idegileg,mondd,hogy inkább menjen dolgozni,vagy ezt-azt csinálni..de ne csaljon meg..>.<
2010. aug. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
33%
22.55 ösnek akartam írni,csak közben sokan irtatok. Bocs
2010. aug. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
79%

"egy férjre akkor tudok felnézni,ha támaszkodhatok rá,ha mindent meg tesz a családjáért."


Ebben abszolút igazad van!!

2010. aug. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:
Igen igaz,hogy a szex jó alap,de nem csak ettől függ minden más.
2010. aug. 7. 23:05
 20/49 anonim ***** válasza:
80%

6 Hónap TEJÓISTEN ez nem 1 hiba hanem 6 hónap hiba..

Az is más ha 1x történik meg.. meg ez is..:S

2010. aug. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!