Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet lelkileg túlélni?

Hogyan lehet lelkileg túlélni?

Figyelt kérdés
Tíz hónapos a kislányom és a férjemről tegnap kiderült,hogy szeretője van 6 hónapja.Indok:Én azt éreztetem,hogy ő nem kell nekem,nem tartom Őt férfinek.
2010. aug. 7. 22:43
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
100%

"Ami igaz ez mostanság nem így volt."


De elötte igy volt?

2010. aug. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! És a gyerek születése előtt minden nap kívántad? Próbáld megközelíteni azt a szintet, ami azelőtt volt. Tudom, nehezebb lesz, de nagyon letörted a szarvát szerintem, szóval már az bőven nagy eredmény lesz, ha sikerül egy kicsit többször együtt lennetek. Esetleg egyszer vigyázhatna valaki a kicsire pár órán át, nagyszülők, akkor együtt lehettek. Sokat fog jelenteni a férjednek, hogy szeretnél vele némi időt kettesben tölteni.
2010. aug. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
100%
Üljetek le,beszéljétek meg,de gondolkozz el azon, h ezentul megtudsz benne bizni??? Akármennyire is szereted,nem fog állandóan az eszedbe járni,h mit tett veled,hogy a családját kockáztatta??
2010. aug. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
68%
Aki azt írja, hogy a férj is ugyanolyan fontos, mint a gyerek és ugyanannyi időt kell ráfordítani, mint a gyerekre, az vagy férfi, vagy nincs gyereke, vagy sz@ar anya (vagy idióta). Képtelenség. Ezt a férjnek is be kell látni. Aki ezt nem érti meg, az egy t.etű. Nem az észt kell osztani, hanem ki kell próbálni, hogy milyen gyakorlatilag éjjel-nappal talpon lenni. Aztán meg pörögni a férj cerkáján. Na megnézném én azt a nőt. Rúgd ki a férjedet, az egy szemét.
2010. aug. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
76%
Nehogy már még a kérdező keresse a férje kegyeit, miután annak volt egyszerűbb félrekefélni ahelyett hogy megbeszélte volna otthon a gondjait. A megcsalásnál emberi méltóságában is megalázzák az embert, te tudod mennyire tudod félretenni ezt és leülni megbeszélni. De én biztos első körben kihajítanám, mint macskát szarni, aztán ha látom teper hajlandó lennék megbeszélni a dolgokat. Itt azért nem egyszeri alkalomról beszélünk, hanem 6hónapi folyamatos viszonyról, és mégcsak nekem úgysem tűnik hogy a kérdező férje valamiféle megbánást tanúsított volna.
2010. aug. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
51%

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:48


Kemény vagy mint a beton,hallod-e?:D

2010. aug. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
70%
Eleg gaz, ha ilyen elvarast tamaszt egy kisbaba mellett...minden nap. Hat senki sem birna hosszu tavon. Jo gyorsan lemondott rolatok, mikor meg szinte ujszulott volt a gyereketek. Szerintem nem szeret, mert ha szeretne, nem lenne ilyen. En elvalnek meg most idoben, nehogy ilyen embertol masik gyerek legyen, aztan mar nehezebb lesz barmihez is kezdeni. Meg kell beszelni, ha nem megy, el kell valni, mert az ilyen semmibol sem tanul, nem valtozik.
2010. aug. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
81%

na jó én előre szólok, hogy nem leszek olyan kíméletes mint a többiek. Ez a hapsi egy ganaj, féreg, önző, jellemtelen sz@rházi. Gyűlölöm amikor még a nők! is arról kaffognak, hogy hát igen, szegény férfike el lett hanyagolva a gyerek születése után.Az ég szerelmére, egy házasság 2 FELNŐTT kapcsolatát kéne, hogy jelentse, a férjnek TÁRS nak kéne lennie, nem egy óriásbébinek, aki elvárja, hogy a felesége a farkán csüngjön és ápolja az egóját, mellette meg lásson el egy újszülöttet. A gyerekszülés rettentően kimeríti a női testet, lelket, nem beszélve az utána való törődésről, szoptatásról, stb. A férjenek ilyenkor támasznak kellene lenni, hiszen az övé is az a gyerek nem? Milyen ember az, aki vígan hancúrozik egy másik nővel miközben a felesége meg a kisgyereke otthon vannak? hányinger, aztán jön a mártír szöveggel, hogy ő az áldozat mert nem tartották férfinak. Hűha! kíváncsi vagyon ő mennyire tartja a feleségét nőnek!

Nem állatok vagyunk, hogy ránk jön a d.ughatnék és ha épp nincs kéznél a megszokott házipapiucs, akkor lelépünk máshoz. Önző, állat. Ne bocsáss meg neki! ugyanúgy meg fogja tenni később is, ezek után tényleg fel tudnál nézni egy ilyen "emberre" ?

2010. aug. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
70%
Ja, es aki azt tanacsolja, hogy erosits be a szex teren, megtenne? Nekem ilyen utan nem lenne gusztusom sem a ferjemhez...nem hiszem, hogy epeszu ember csak ugy elfelejtene mindent.
2010. aug. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
56%

A 23:48-AS VÁLASZOLÓNAK TELJESEN IGAZAT ADOK!

Ja és mégegy!Unokatesóméknál a férj nem követel semmi mást a gyerekei anyjától,minthogy a gyerekeire vigyázzon és ápolja őket.Nem tökéletes apuka ő sem,de legalább a gondoskodás a gyerekei felé megvan..meg a szeretet.

2010. aug. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!