Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fáj, az igazság? Mit csináljak?

Fáj, az igazság? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok. Van 2 gyerekem. Van egy barátőm, akit évek óta ismerek. Nagyon régóta türtem, hogy nem eteti normálisan az állatait, főleg a kutyákat. Volt olyan is, hogy a kutya egy az egyben megette a macskát, pedig ez nem normális. Hébe-hóba kaptak enni. Én megmondtam neki a frankót, hogy a kutya, nem növényevő, etesse normálisan őket. Volt, hogy lecseszett, hogy miért dobtam ki a kukába a krumpli héjjat, mert azt a kutyának szokta adni. Szerencsétlenek meg is ették, mert olyan éhesek voltak. Nagyon sóher család, egy darab virslit sajnáltak a kutyától.Na ekem elegem lett, és megmondtam a magamét!Azt is mondtam neki, tartson annyi kutyát, amit el is bír látni, nem játékszer. Volt 3 nagytestű kutyájuk, abból elpusztult 2, és ebből kifolyólag mondtam meg neki ami már régóta érett. Később el is csillapodott ez a téma.(persze azóta hoztak új kutyát, macskát), nem foglalkozom vele. Nemrég volt egy sms váltásuk, amit teljesen félreértelmezett, felfújta a dolgokat, és közölte vele, emailben, hogy pihenjek sokat, mert szülési depressióm van,(1 éves a kisfiam) mert folyton megbánok mindenkit. Persze más barátok nem gondolják így, meg a családom sem, jót röhögte rajta. Azóta nem beszéltünk, enek már 2 hete. Mit csináljak, osszam le megint???Nagyon bosszant, hogy mit meg nem mer már csinálni. Tudni kell az illető hölgyről, hogy 31 évesen, nagyon buta, és leragadt, a 60-as évekbe.
2010. aug. 7. 09:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
-a többi barátnőjét is "szervezd" be,így a kutya-probléma megoldódik...
2010. aug. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

ja én sem értem, hogy mi értelme ennek a bosszúállás témának gyakorlatilag. pontosan azért fektet mindenki hangsúlyt az állatokra, mert akármit is mondott, a szavak a semmibe vesznek.

mert gondolom, nem mondott igazságot, akkor viszont tényleg nem tudom, hogy miért fontos visszavágni...

fojtsa meg magát aztán legyen boldog :D:)

2010. aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

szóval már nincsenek meg az állatok? :(

te meg szó nélkül hagytad h halálra éheztesse őket a barátnőd? Miért nem hívtad az állatvédőket?

Kicsinyes dolog lenne visszavágni a beszólásért,inkább védd meg az állatokat tőle. Azt mondjuk megmondhatod neki h ne tartson állatot,vagy ha tart is gondoskodjon róluk megfelelően,mert ha nem szólsz az állatvédőknek

2010. aug. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Szerintem,Te ugyanolyan buta vagy,mint a "barátnőd",nem hiába mondják "zsák a foltját"..........
2010. aug. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!