Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fáj, az igazság? Mit csináljak?

Fáj, az igazság? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok. Van 2 gyerekem. Van egy barátőm, akit évek óta ismerek. Nagyon régóta türtem, hogy nem eteti normálisan az állatait, főleg a kutyákat. Volt olyan is, hogy a kutya egy az egyben megette a macskát, pedig ez nem normális. Hébe-hóba kaptak enni. Én megmondtam neki a frankót, hogy a kutya, nem növényevő, etesse normálisan őket. Volt, hogy lecseszett, hogy miért dobtam ki a kukába a krumpli héjjat, mert azt a kutyának szokta adni. Szerencsétlenek meg is ették, mert olyan éhesek voltak. Nagyon sóher család, egy darab virslit sajnáltak a kutyától.Na ekem elegem lett, és megmondtam a magamét!Azt is mondtam neki, tartson annyi kutyát, amit el is bír látni, nem játékszer. Volt 3 nagytestű kutyájuk, abból elpusztult 2, és ebből kifolyólag mondtam meg neki ami már régóta érett. Később el is csillapodott ez a téma.(persze azóta hoztak új kutyát, macskát), nem foglalkozom vele. Nemrég volt egy sms váltásuk, amit teljesen félreértelmezett, felfújta a dolgokat, és közölte vele, emailben, hogy pihenjek sokat, mert szülési depressióm van,(1 éves a kisfiam) mert folyton megbánok mindenkit. Persze más barátok nem gondolják így, meg a családom sem, jót röhögte rajta. Azóta nem beszéltünk, enek már 2 hete. Mit csináljak, osszam le megint???Nagyon bosszant, hogy mit meg nem mer már csinálni. Tudni kell az illető hölgyről, hogy 31 évesen, nagyon buta, és leragadt, a 60-as évekbe.
2010. aug. 7. 09:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Úristen én már régen feljelentettem volna. Az rendben van, hogy odaadja a maradékot, de könyörgöm adjon neki minden nap normális kaját, éhes az a szegény állat. A macskautáló kutyák sem eszik meg a macskát, hanem csak megölik, szerencsétlen állatok tényleg iszonyúan ki lehetnek éheztetve :( Ha bármi hasonlót látsz a többi állatnál jelentsd fel a francba! Az ilyennek nem való még kaktusz sem, nemhogy állat :( Szegény kutyák, folyik a könnyem, iszonyúan sajnálom őket :(:(
2010. aug. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ráadásul írod, hogy egy buta nő. Mondjuk aki ilyen művel annak alapból nem lehet sok esze. Miért barátkozol vele? Én egyszer szóltam volna neki, hogy bánjon rendesen az állataival, vagy ajándékozza el őket különben rossz vége lesz és ennyi, utána a következő alkalommal feljelentettem volna és soha többé nem szólnék ilyen emberhez! Nem érdemli meg a társaságodat. Meg szegény cicus :(:(:( Áhhh én itt sírok :( Hogy lehet ennyire felelőtlen valaki 31 évesen? :(
2010. aug. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
a krumpli is tök fölösleges táplálék mert keményítő az egész szinte és nem tud belőle hasznosítani semmit ,kimeríti az állatkínzás több területét amit csinálnak.Ez pedig mint tudjuk büntetendő ,ha hivatali részre tereled a dolgot csakis az állatok miatt tedd,lehet elveszítesz egy barátot de hány kutyát és macskát mentesz meg vele,mérlegelj,és dönts.
2010. aug. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Látom mindenki az állatokra helyezte a hangsúlyt. De mint már írtam az állatok már nincsenek meg, így a fejlentésnek nem lenne semmi értelme. Engem inkább most az bosszant, hogy azt írta depressziós vagyok, mert folyton megbántom. Vagyis meg merem neki mondani az igazat, amit sokan körülötte, nem tesznek. Erre mit reagálnátok? Tuti megkérdezem majd tőle, mikor szerztett orvosi diplomát???:))
2010. aug. 7. 11:53
 15/24 anonim ***** válasza:
Ha ilyen a barátnőd, nem is kell neked ellenség. De komolyan?! Miért barátkoztok? Van egyáltalán valami közös bennetek? Egyébként magát a kérdésedet sem értem. Neked fáj az igazság, (mármint ami a barátnőd szerint igazság-azaz a depresszió)vagy neki fáj, hogy elmondtad az állatok tartásával kapcsolatos véleményedet?
2010. aug. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
neki fáj az igazság! Valahol igazad van, mert semmi közös nincs bennünk. elkezdtünk összejári,mert egy faluba laktunk. Amúgy semmi közös nincs bennünk. Ő azt gondolja, hogy azzal, hogy én megmondtam, az állatokkal kapcsolatos véleményemet, és őt akartam megbántani, piszkálni. Pedig nem, mert nagyon sokáig türtem.
2010. aug. 7. 12:31
 17/24 anonim ***** válasza:

Én még mindig nem értem, ha ez a nő szerinted buta, állatkínzó, leragadt a 60-as éveknél, sérteget Téged, akkor miért a barátnőd?


Van két mondás:


A barátokat meg lehet válogatni, a rokonokat nem.


Madarat tolláról, embert barátjáról.


Nekem úgy tűnik, Te nem igazán jól válogatod meg a barátaidat.


Az viszont a Te viselkedésedben nem túl szimpatikus, hogy a sértettségedet ugyanolyan szinten, sértéssel szeretnéd megbosszulni.

2010. aug. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Akkor úgy gondolod, hogy csináljak úgy, mintha mi sem történt volna?
2010. aug. 7. 12:49
 19/24 anonim ***** válasza:

Én egy ilyen nővel nem barátkoznék és nem is reagálnék a sértésére. már maga a viselkedése is kizárná, hogy barátok legyünk.


Te miért akarsz bármit is reagálni a viselkedésére?

Ha megmondod neki a magadét, mi fog megváltozni?

Ha kiosztod, utána szent lesz a béke?

Miért Ő a barátnőd?

2010. aug. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Minden alkalomra(szülinap ,névnap,stb..)vegyél neki egy 10 kg-os kutyatápot ajándékba.A multiknál 10 kg-ost lehet venni 1400 ft-ért,jobb a krumplihéjnál...
2010. aug. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!