Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fáj, az igazság? Mit csináljak?

Fáj, az igazság? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok. Van 2 gyerekem. Van egy barátőm, akit évek óta ismerek. Nagyon régóta türtem, hogy nem eteti normálisan az állatait, főleg a kutyákat. Volt olyan is, hogy a kutya egy az egyben megette a macskát, pedig ez nem normális. Hébe-hóba kaptak enni. Én megmondtam neki a frankót, hogy a kutya, nem növényevő, etesse normálisan őket. Volt, hogy lecseszett, hogy miért dobtam ki a kukába a krumpli héjjat, mert azt a kutyának szokta adni. Szerencsétlenek meg is ették, mert olyan éhesek voltak. Nagyon sóher család, egy darab virslit sajnáltak a kutyától.Na ekem elegem lett, és megmondtam a magamét!Azt is mondtam neki, tartson annyi kutyát, amit el is bír látni, nem játékszer. Volt 3 nagytestű kutyájuk, abból elpusztult 2, és ebből kifolyólag mondtam meg neki ami már régóta érett. Később el is csillapodott ez a téma.(persze azóta hoztak új kutyát, macskát), nem foglalkozom vele. Nemrég volt egy sms váltásuk, amit teljesen félreértelmezett, felfújta a dolgokat, és közölte vele, emailben, hogy pihenjek sokat, mert szülési depressióm van,(1 éves a kisfiam) mert folyton megbánok mindenkit. Persze más barátok nem gondolják így, meg a családom sem, jót röhögte rajta. Azóta nem beszéltünk, enek már 2 hete. Mit csináljak, osszam le megint???Nagyon bosszant, hogy mit meg nem mer már csinálni. Tudni kell az illető hölgyről, hogy 31 évesen, nagyon buta, és leragadt, a 60-as évekbe.
2010. aug. 7. 09:09
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért, a n és a t betű szar a billentyűzeten.....:)
2010. aug. 7. 09:12
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

szerintem simán jelentsd fel valamelyik állatvédő egyesületnél! én legalábbis azt tenném! ha ilyen buta, ráadásul nem képes belátni és átgondolni a te álláspontodat, akkor megtenném vele, mert ne az ő hülyesége miatt szenvedjenek szerencsétlen állatok. lehet, hogy tönkremegy egy barátság, de majd jön helyette új! a csőlátású emberekkel egyébként sem érdemes foglalkozni, mert úgysem fog neked igazat adni semmiben.

szóval: tegyél valamit szegény kutyikért! :)

2010. aug. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%

miért vagytok ti barátnők?


sztem hagyd a piklibe őt, viszont az állatoknak tényleg segíthetnél úgy, ahogy az első írta.

2010. aug. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%

Ne jelentsd az állatvédöknek mert mégis csak a barátnőd.

De mondd meg neki hogy tartson 2 kutyát és 3 cicát!!

Ennyi elég nekünk 1 cicánk van és 1 kutyánk.

A cica nem eszi meg még a löncsöt sem :)

Csak a sülthúst meg a parizert

2010. aug. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Barátság ide vagy oda, de jelentsd az állatvédőknél! Melyik megyében laktok?
2010. aug. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
45%
Tudom, nehéz helyzet. Ha nem lenne a barátnőd, azt mondanám, jelentsd fel az állatvédőknél, megérdemli az ilyen. Így viszont... nem tudok mást mondani, hogy próbálj meg beszélni a fejével... tudom, nem egyszerű. :(
2010. aug. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Hogy őszínte legyek én is gondoltam arra, hogy feljelentem őket, mert már annyira idegesített a dolog! De most hogy elpusztult 2 (megmérgezték őket) bár én nem így gondolom, nem látom értelmét, meg nem is szeretnék ennyire keresztbe tenni nekik, csak kicsit megleckésztetni őket,főleg a depressziós beszólásért.
2010. aug. 7. 09:38
 8/24 anonim ***** válasza:
70%
Én feljelenteném őket! Legalább megtanulnák, hogy mit hogyan... Szégyen. Szegény állatok!
2010. aug. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
szakítsd meg vele a kapcsolatot, ez egy idióta vadbarom. küld rá az állatvédőket.
2010. aug. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Szerintem is feljelentés + felejtsd el.

Megérdemli. A kutya és a macska nem játékok. Tartson inkább plüsst.

2010. aug. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!