Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyósomat nem érdekli az...

Az anyósomat nem érdekli az unokája. Vesszünk össze vele vagy mit tehetnénk?

Figyelt kérdés

Anyósom unokaöccsének van egy 6 éves kisfia. Állandóan róla beszél, hogy jajj milyen aranyos, mennyire ügyesen focizik stb. Fél éves a kislányom, anyósom csak akkor látta, ha mi vittük el hozzájuk (bejelentés nélkül).

Azt mondta, amíg ilyen pici nem mer minket meglátogatni, nehogy megbetegedjen a kisbaba miatta.

Ha mi telefonálunk, hogy otthon vannak-e, ráérnek-e, az a válasz hogy vendégek jönnek/vendégségbe mennek, menjünk máskor.

Sógornőm szintén hasonlóan viselkedik, úgy tesz mintha neki nem lenne rokona a testvérének a kislánya.

Mára meg lettünk hívva ebédre, nemrég jött az sms, hogy anyósom nem érzi jól magát, nincs kedve főzőcskézni.

Ezt megértem, de akkor mért nem mondja, hogy menjünk ebéd után? Nem akarja látni az unokáját :(

Ja és azt hallottam a szomszédjától, hogy anyósom macskát akar venni. Még egy indok, hogy miért ne menjünk hozzájuk látogatni.


2010. aug. 7. 06:46
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
69%

Na, legalább erről is levan a gond. Egyel kevesebb probléma ezentúl...

Tedd túl magad rajta és ne foglalkozz velük, mintha a világon se lennének.

2010. aug. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
20%
Akkor most utáljad az anyóst bibibííí, de jó dolog... Sok értelme van. Ha nem tetszik valami ne menj oda de minek utálkozni? Mindenkinek van sajét érzése, véleménye, ezt nem lehet rákényszeríteni. El kell szomorítsalak, sokan nem fogják még szeretni a gyereked ahogy ez mindenkivel megesik.
2010. aug. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
64%

11:35 kívánom neked a "legjobbakat".


Kérdező: Ezek után nem is érdemel 1 szót sem az öreglány.


Ennyi.

2010. aug. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
28%
Sajnálom, ha te nem vallod be hogy ez az igazság. Senki nem tudja magát arra kényszeríteni hogy szeressen valakit amikor nem úgy érez. Ez nem szándékos. Nem hiszem hogy ezért fel kéne kötni magát mert mindenki van így az életéből egyes emberekkel. És ez akkor sem változik ha rokon az illető.
2010. aug. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van utolsó! De csak azért, hogy jobban érezd magad, és megveregesd a vállad "én megmondtam" címszóval.


Amúgy elfogult vagyok,az én anyósom is ilyen, pedig totál rá hasonlít az unokája, le is tudtam volna köpni a vén dögöt:-)). De már úgy élünk, hogy nincs is szükségünk a szeretetére. Lányom csak annyit mondott neki, mikor utcán összefutottunk,hogy "néni". Ha jó neki ez...Ámen.

2010. aug. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!