Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyósomat nem érdekli az...

Az anyósomat nem érdekli az unokája. Vesszünk össze vele vagy mit tehetnénk?

Figyelt kérdés

Anyósom unokaöccsének van egy 6 éves kisfia. Állandóan róla beszél, hogy jajj milyen aranyos, mennyire ügyesen focizik stb. Fél éves a kislányom, anyósom csak akkor látta, ha mi vittük el hozzájuk (bejelentés nélkül).

Azt mondta, amíg ilyen pici nem mer minket meglátogatni, nehogy megbetegedjen a kisbaba miatta.

Ha mi telefonálunk, hogy otthon vannak-e, ráérnek-e, az a válasz hogy vendégek jönnek/vendégségbe mennek, menjünk máskor.

Sógornőm szintén hasonlóan viselkedik, úgy tesz mintha neki nem lenne rokona a testvérének a kislánya.

Mára meg lettünk hívva ebédre, nemrég jött az sms, hogy anyósom nem érzi jól magát, nincs kedve főzőcskézni.

Ezt megértem, de akkor mért nem mondja, hogy menjünk ebéd után? Nem akarja látni az unokáját :(

Ja és azt hallottam a szomszédjától, hogy anyósom macskát akar venni. Még egy indok, hogy miért ne menjünk hozzájuk látogatni.


2010. aug. 7. 06:46
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

Hívta a párom nemrég, hogyha rosszul érzi magát, akkor pihenjen le délután.

Átugrunk, de van egy olyan érzésem, hogy nagy meglepetésben lesz részünk.

2010. aug. 7. 10:01
 22/35 anonim ***** válasza:
68%
Nem lehet h nem tud mit kezdeni egy féléves gyerekkel??
2010. aug. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
18%

Nem értelek...

Macska miatt nem akarsz menni,de fel vagy háborodva,hogy nem mehettek,aegy esetleges beteg emberhez.(anyós nem a jó egészségétől lett rosszul)


A te gyereked még pici.Majd ha járni,beszélni fog,ugyanúgy fog anyós áradozni róla(szerintem most is teszi,csak nem nektek)

Teljesen érthető,ha azt mondja ne menjetek,mert vendégei vannak:Egy kisbaba mellett nem lehet rágyújtani,hangosan röhögni stb...sok embert feszélyez is egy bébi.És a gyerek nem az anyósodé.Neki nem kell átalakítani az életét,mert nektek gyereketek született.

Szerintem ne vesz vele össze,majd kialakulnak a dolgok.

Viszont leülhetsz beszélni vele,hogy bánt téged az,hogy úgy érzed kevesebb részt kaptok a szerettetéből,mióta meg van a baba.

2010. aug. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
75%
az anyós fog a macskára hivatkozni ha esetleg mennének hozzá
2010. aug. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

14:31

Ha okosat nem tudsz írni, hülyeséget ne írj!

Köszi!

2010. aug. 7. 17:36
 26/35 anonim ***** válasza:
70%
Tudom hogy meg fogsz sértődni, de hol van az leírva hogy kötelező szeretni valakit? Tudom rosszul esik de mindenki nem szerethet mindenkit akkor sem ha rokon. Ő nem szereti vagy valamiért nem akarja, tiszteletben kell tartani. Nem bánt titeket, mint sok más anyós, nem áskálódik, próbál nem megsérteni de azt nem tudja magára erőltetni hogy szeressen valakit akit nem. Még csak fél éves a gyerek, lehet hogy tényleg nem tud vele mit kezdeni.
2010. aug. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
39%

Ja okosat akarsz?

Menj el délután anyóshoz,balhézz vele össze.Ordítsd le a fejét,hogy mi az,hogy nem akar etetni,meg étterembe hurcolászni.



-aztán ne sipákolj itt egy év múlva,hogy anyós elmarta a férjedet.

2010. aug. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült a nagy megbeszélés?Jutottatok valamire?
2010. aug. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

tegnap 20:41

Nem tudom hol olvasod amiket írsz, mert semmi köze a kérdésemhez.

2010. aug. 8. 10:29
 30/35 A kérdező kommentje:

tegnap 23:58

Átmentünk, épp vendégek voltak. Anyód unokaöccse, a felesége és a 6 éves kisfiú. Kiderült, hogy ők mentek ebédre, ezért mondta le a mi meghívásunkat.


Miután ők elmentek, leküldtem a páromat a kicsivel a kocsihoz, és megmondtam az anyósomnak, hogy soha többet nem teszem be a lábam a lakásába.

Este a párom is felment, ő is összeveszett velük.

Kiderült, hogy anyós azért nem szereti a kicsit, mert szerinte nem a páromtól van..

Mert ő nem látja a hasonlóságot...

2010. aug. 8. 10:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!