Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a nők vitastílusa?

Miért ilyen a nők vitastílusa?

Figyelt kérdés

Teljesen mindegy, hogy miről vitatkozol velük és az, hogy milyen érveket fejtesz ki. Szántszándékkal félremagyarázzák, hogy leírhassák, hogy te egy soviniszta férfidisznó vagy, aki felsőbbrendűnek hiszi a férfiakat.


Ettől mindannyian egymás szövetségesei lesznek és a vita már olyasmikről szól és olyasamik ellen kell védekeznek, amit sohasem állítottál.


2010. aug. 7. 06:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Én nő létemre férfipárti vagyok, iszonyú igazságtalan manapság a nők egy részének viselkedése. Kezdve a válástól, gyermekelhelyezéstől a mindennapokig. Amikor beszólnak egy fiatalnak, csak azért, mert szerintük ők öregek, amikor elkezdik előtted nyalni a férjüket, csak mert az rád nézett (megjegyzem azért, mert ismer), szóval nah, szívesebben születtem volna férfinek, de akkor homoszexuális lennék, szóval maradok inkább heteroszexuális nő :)
2010. aug. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Vitában mellém még sem nő, sem férfi nem állt sohasem, egyik nem sem különb a másiknál.

A nők annak ellenére, hogy tanultabbak, mint a férfiak nem képesek (ritka kivételtől eltekintve) tényekre alapozni a vitákat. Érzelmeik irányítják őket. A legtöbbször a férfi számára érdektelen témán vitáznak, így a férfi nyugodt tud maradni. A nőt ez tovább hergeli, a férfi meg értetlenül áll.

Mostanában nem érdektelen vitatéma, pl. a házasság. A mai férfiak csak anyuci engedelmével 2-8 év kef.lés után hajlandóak házasodni, persze vannak kivételek, ahol a nő egy bólogatógép.

Nem teljesen tartozik ide, csak egy gondolat:

Viszont az tény, hogy a magyar társadalom patriarchális.

Pont a nők segítik, hogy az is maradjon, mert a sok fiúgyereket nem hajlandóak megnevelni. A tisztelet abból is áll, hogy a férfiak elfogadják a nők véleményét, kevés, hogy anyuci arra neveli a kisfiát, hogy virágot kell vinni a lányoknak, hogy aztán jót lehessen velük szórakozni egy görbe hétvégén.

2010. aug. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

"aztán jót lehessen velük szórakozni egy görbe hétvégén."


Én eddig azt hittem, hogy az ilyesmit a nők is élvezik.

Sőt, az itteni oldalakon bőszen bizonygatják, hogy az ő nemi igényeik is pont ugyanolyan bőségesek mint a férfiaké. Érdekes módon a férfiak nem szoktak siránkozni egy-egy ilyen hétvége után, hogy kihasználták őket. Szóval itt valami nem stimmel.

2010. aug. 25. 16:57
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!