Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a nők vitastílusa?

Miért ilyen a nők vitastílusa?

Figyelt kérdés

Teljesen mindegy, hogy miről vitatkozol velük és az, hogy milyen érveket fejtesz ki. Szántszándékkal félremagyarázzák, hogy leírhassák, hogy te egy soviniszta férfidisznó vagy, aki felsőbbrendűnek hiszi a férfiakat.


Ettől mindannyian egymás szövetségesei lesznek és a vita már olyasmikről szól és olyasamik ellen kell védekeznek, amit sohasem állítottál.


2010. aug. 7. 06:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
40%
Ez általánosítás. Viszont tény, hogy a nagy részük ilyen. Hogy miért? Mert nem tudnak ész érveket felhozni, csak követik a többit.
2010. aug. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, téged milyen nők vesznek körül, én nem ismerek egy ilyet sem....
2010. aug. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
43%
Nő vagyok,és egyetértek veled. Sok fiatal nő felsőbbrendűnek érzi magát,csak azért mert nő és esetleg szült egy gyereket. Ezért különleges bánásmódra tart igényt,mintha előtte soha senki nem szült volna gyereket. Nem képesek tolerálni mások hibáit,tévedhetetlennek képzelik magukat,ezért vitaképtelenek.
2010. aug. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
45%
Mert összekeverik a vitát a vitatkozással. Az előbbihez szükségeltetik némi IQ, a másodiknál elég a csordaszellem, mint a birkáknál. Én is mindig soviniszta férfidisznó szoktam lenni, pedig nő vagyok. :)
2010. aug. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is nő vagyok, és úgy látom, vagy ilyen is, meg olyan is.

Némelyik tényleg elég harcias. De nem mindőnk olyan.

De érdekelne példa, mi az ami ezt a véleményedet alakította ki? :)

2010. aug. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%

Nem kellenne általánosítani,én nem ismerek egy ilyen nőt sem:-)

É

2010. aug. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%

Biztos sértegeted őket, és ettől begőzölnek.

Aztán már nem az a lényeg, hogy mi volt a vita tárgya, hanem hogy téged jól megalázzanak :)

2010. aug. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%

Mondjuk ha tényleg igaz, hogy sértegetésből keletkezik a vita, akkor ne várj mást. Az esetek nagy többségében amit adsz, olyat kapsz...Biztosan sok nő folyamodik ilyen kisstílű megoldásokhoz, pedig így nem kerekednek felül. Mondjuk nálunk a családban ez egyátalán nem jellemző. Sem anyukám, sem pedig én nem szoktunk hasonlókat mondani. Személy szerint soha nem szoktam nézni, hogy milyen neművel veszek össze, hanem magát az alapproblémát igyekszem eltusolni. Szerintem egy konfliktushelyzetben nem férfiról és nőről van szó, hanem emberekről. Ennyi.

16/l

2010. aug. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Csak, aki buta vagy önző, az ilyen.
2010. aug. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, hogy azért, amiért sok férfi is felsőbbrendűnek érzi magát, pl.: ha egy nőnek problémája van valamivel, és őket speciel nem érdekli, azzal jönnek hogy, hisztis nő vagy, elefántot csinálsz a bolhából, semmi nem jó neked, állandóan vitatkozni akarsz, ezzel leplezik, hogy ők most sz*rnak erre a dologra igazából. Szerintem akkor hozakodnak elő a nők a soviniszta dumával, ha sértegetik őket.
2010. aug. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!