Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apa mért puszilta meg a számat?

Apa mért puszilta meg a számat?

Figyelt kérdés

Nem szokás nálunk, nem is búcsúzkodott, csak beszélgettünk, és egyszer csak közel jött és adott egy puszit a számra, majd mindketten zavarba lettünk.

Mikor 14 körül voltam akkor búcsúzásnál egyszer szájra puszilt de rászóltunk anyuval hogy ilyet ne csináljon többet.

Jó viszonyban vagyunk, de együtt nem élünk.


19/L


2010. aug. 5. 22:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Velem úgy 17 éves koromban fordult elő,hogy egy nagyon jó barátnőmmel találkoztam akivel nem láttuk már egy ideje egymást,mert elvoltam foglalva a pasimmal...akivel egész nap puszilgattuk egymást...ami teljsen megszokotá vállt...és amikor a barátnőmmel hülyéskedtünk egyszer csak megfeledkeztem arról,hogy kivel állok szemben és nem tudom miért de szájon nyomtam én is egy puszival...zavarbajöttem elkezdtünk nevetni nagyon és nem győztem bocsánatot kérni...de megértette!valószínűleg sokat puszilgatják egymást még mindig anyuddal....vagy a szeretőjével...és mondhatál,vagy tehettél olyat amire puszival szoktak reagálni apud meg elbambult,nem figyelt egy pillanatra és csak a megszokott módon cselekedett...örülj neki,hogy nem az orrát túrja tv nézés közben :-) mert azok vezetés közben szoktak fikázni!!Vagy a suliban az nórán/nem egy egyetemisát láttam belebambulni a világban előadá közben és túrja az orrát...és valaki annyira megfeledkezik maáról,hogy meg is eszí!!!Felnőtt fejjel!!!Mi sokat nevetünk az ilyen embereken!valaki otthon amerre megy mindenhol szellent egyett...később ez annyira szokássá,megszokottá vállik,hogy ahol egy kicsit is otthonosan érzi magát,vagy csak nem figyel..elereszti...ez undorító,de sajnos ezért kell mindenkinek othon is betartani bizonyos szokásokat...és akkor nem kerül z ember kellemetlen helyzetbe!
2010. aug. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Szia,én 17 éves lehettem és az én édesapám is ugyanezt tette és mi sem búcsúzkodtunk.Hát én nem csináltam belőle cirkuszt és nem szóltam anyunak sem,mert szegény olyan zavarba jött és annyira szégyelte magát.Soha többé nem fordult elő ilyen,pedig mi együtt laktunk.Hát figyelj,szerintem szép vagy,fiatal vagy és a lánya vagy,akit ő mindenkinél jobban és tisztábban szeret.Szerintem soha többé nem fog előfordulni,mert szörnyen szégyelli magát.Mi apuval nem is beszéltünk többet a dologról és semmi káros következménye nem lett.
2010. aug. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nekem ez abnormális. Attól, hogy a lánya vagy, fiatal és szép nem kell csak úgy szájon puszilnia ( ő az apád!). a kedvességet egy arcra puszival is ki lehet fejezni, vagy megsimizi a hajd vagy bármi más. Főleg úgy, hogy előtte nem volt szokás ez a szájra puszi nálatok.
2010. aug. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Lemaradt a vége :)

Szóval: szerintem apukádnak mondd meg, hogy neked ez kellemetlen volt és ne csinálja még egyszer.

2010. aug. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Azért hihetetlen, milyen válaszok jöttek eddig.

Mintha garantált lenne, hogy apuciban perverz módon szexuális vágy ébredt a lánya iránt, és ennek egy tünetét tapasztalta meg a kérdező. Rendőrség, pszichológus, de minimum családi kupaktanácsra van szükség. Természetesen ez a lehetőség is benne van a pakliban, de ennyiből messze nem ez a legvalószínűbb. Próbált közben megcsöcsörészni, a feneked simogatni vagy legalább a nyelvét beledugni a szádba? Ha igen, az persze gyanús, de nem írtál ilyet.


A puszi viszonylag természetes és az európai kultúrában elterjedt egyik kifejezése a szeretetnek. Természetesen van egy határa, amin túl már nem illik túllépni, amit az ember csak valamilyen szintű kölcsönös szexuális vonzalom esetén fogad el szívesen (ami egészséges esetben apa és lánya között kizárt), és a szájra adott puszi ennek a határnak egy finom átlépése, nem több. Az ember néha minden rossz szándéktól mentesen is átlép bizonyos határokat. Apád ezt átlépte (kétszer is, 5 év különbséggel), de ez aligha jelent veszélyt. Valószinűleg elég volt annyi is hogy nem volt túl kellemes számára a következménye, de ha neked fontos, akkor megmondhatod neki, hogy ez rosszul esett, de amúgy nagyon szereted. Esetleg el is beszélgethetsz vele erről, és ha tényleg valami komolyabb gond van, az egy ilyen beszélgetésből kiderül, de a legvalószínűbb, hogy semmi különösebb gond nincs.

2010. aug. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

már akkor megmondtam, mint ahogy írtam majdnem megütöttem mert hirtelen nem tudtam hogy apu az..annyira váratlanul ért hogy reflexből ütni akartam.


Örülök hogy kiírtam ezt a kérdést, így megnyugodtam, hogy másoknál is előfordul az ilyesmi, és akkor nincs semmi baja apának.


Köszönöm a válaszokat.

2010. aug. 6. 12:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!