Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apa mért puszilta meg a számat?

Apa mért puszilta meg a számat?

Figyelt kérdés

Nem szokás nálunk, nem is búcsúzkodott, csak beszélgettünk, és egyszer csak közel jött és adott egy puszit a számra, majd mindketten zavarba lettünk.

Mikor 14 körül voltam akkor búcsúzásnál egyszer szájra puszilt de rászóltunk anyuval hogy ilyet ne csináljon többet.

Jó viszonyban vagyunk, de együtt nem élünk.


19/L


2010. aug. 5. 22:25
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

mint ahogy írtam PUSZILT.

De én nem vagyok ehhez szokva. Mikor kicsi voltam senki nem puszilt szájra. És ezért furcsálom hogy most hirtelen. Pedig ő tényleg nagyon jó ember, tisztelettudó.

2010. aug. 5. 22:36
 12/26 anonim ***** válasza:
95%
Huh ez nagyon gáz. Én ezek után kerülném még a sima puszit is búcsúzásnál tőle. Szerintem ne költözz hozzá semmiképp.
2010. aug. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
94%
Szájrapuszit adott, ahogy ezt ki tudom venni. Szerintem szólj valamelyik rokonodnak, mondjuk édesanyádnak... próbáljatok meg beszélni vele, hogy ne csináljon ilyet!
2010. aug. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
94%
22:37-es vagyok, most látom, hogy írtatok azóta. 14 évesen már kezdtél nővé válni, lehet, hogy ezt ő is látta rajtad. Szerintem beszélj egy rokonoddal az ügyről!
2010. aug. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nevelő apám volt, úgy szerettem mint az igazit.A
2010. aug. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
97%

furcsa nagyon ... egyébként OFF lesz, de miért van az, h az ember a rokonaihoz nem vonzódik? én apámra nem tudok férfiként nézni (értsétek jól), se a családba másokra.

Lehet tényleg véletlen volt... de nagyon fura ilyet még nem hallottam

2010. aug. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Júj! Érzed, hogy vonzódik hozzád??

Csak úgy megcsókolta a szád?

Szerintem beszéld meg vele a dolgot! Kérdezd meg miért tette?!

2010. aug. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nevelő apám volt, úgy szerettem mint az igazit.Aztán ahogy 16 lettem, láttam hogy máshogy néz rám.És egyszer próbálkozott.De csak egyszer.Mert olyat rúgtam rajtam , mint egy kib@szott ló.Soha többet nem beszéltem vele, az első adandó alkalommal el is költöztem.
2010. aug. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
90%

Szia!


Mindenképp beszélj egy MÁSIK rokonoddal, első sorban sztem anyukáddal. Ez nem normális dolgo szerintem, ne várj tovább.

2010. aug. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Mondtam anyunak, de nem volt semmi. Ez pár hete történt. Csak tényleg féltem apát.
2010. aug. 5. 23:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!