Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy törhetnék ki végre a...

Hogy törhetnék ki végre a szegénységből?

Figyelt kérdés

22/l vagyok, árvaházban nevelkedtem, senkim sincs, nem kaptam támogatást. Nem tudtam tovább tanulni, mert dolgoznom kellett, hogy egyedül el tudjam tartani magam valahogy. Tehát nincsen végzettségem sem szakmám. Jelenleg 60.000-ért takarítok több mint 8-órát, de ez épp arra elég, hogy az albérletet kifizessem, itt ebben a lakásban van internet és ételel is segítenek. Van egy fiú is aki néha segít és támogat csak az a baj, hogy úgy érzem cserébe vár valamit. Végzettségek nélkül hogy juthatnék munkához és pénzhez? Mihez kezdjek most? Megpróbáljak egy pár hétig prostiként élni, amég megoldodik a problémám? Kérlek ne ítéljetek el!

Nem szeretném sajnáltatni magam, de kétségbe vagyok esve. Nagyon megköszönöm aki NORMÁLIS választ ad!


2010. aug. 5. 20:19
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ingyenes tanfolyamok, ha jól tudom az első szakma mindenkinek ingyenes! Tanulj, és próbálj meg jobb melót találni! Érettségid van? A k*rválkodás a könnyebb út, a tanulás és munka a nehezebb, de jobban ki leszel magaddal békülve egy átdolgozott, áttanult nap után mint egy átb@szott után...
2010. aug. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
31%
árvaház...18 éves korodig ott laksz,nem? meg addig kötelező a suli...te mit csináltál?
2010. aug. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
20%

prostiként szerintem jó, mert legalább lesz pénzed és utána tanulhatsz valamit. Sokan csinálják. Sokan meglepődnének mennyi egyetemista jókislány-rosszkislány.

De csak gumival csináld.

2010. aug. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

nem ítéllek el. semmiképp se fordulj a prostitúcióhoz, nem megoldás, hanem hatalmas csapda! a tervezett pár hétből évek lesznek, a végén mással már nem is próbálkozol, először csak a körynezeted ír le végleg, aztán szép lassan te is magadat...


gondolkodni fogok rajta, hogy mik jöhetnek számításba, igyekszem kitalálni valamit és újra jelentkezem. fel a fejjel! :)

2010. aug. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló minden szavával egyetértek. Ne add prostitúcióra a fejed! Ne állj be a sorba! A tartásodat őrizd meg, mert a leírtak alapján nem vagy egy elveszett emberke, MEG TUDSZ ÁLLNI A LÁBADON, és ez a lényeg. Mindig úgy alakítsd az életed, hogy büszkén nézhess a tükörbe. Tudom, könnyű így anonym osztani az észt, de ha lehet, tanulj akár tanfolyamon egy szakmát, ahol ingyenes a képzés, és legyenek határozott terveid.

Sok sikert és kitartást a megvalósításhoz.

2010. aug. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Én sem ajánlom hogy prosti légy.. Gondolj bele, hogy fogsz a tükörbe nézni? Menj el hostesskedni, azzal is sokat lehet keresni. Vagy nézegess külföldi munkákat, pl. anglia. Rengeteg olyan embert keresnek, akik ellátják a ház körüli teendőket, főznek mosnak, ott laksz náluk, ételt kapsz, és ami fizetésed van, rögtön zsebrevághatod, ha nem akarsz nagy lábon élni. Megtakaríthatsz sokat, mire hazajössz, esetleg lesz egy jó nyelvtudásod, amit szintén tudsz kamatoztatni. Pár hónap alatt meg csak félre tudsz tenni egy repülőjegyre, angliába nem drága. De ezek csak példák, hogy lásd, a prostitúció mellett számos más lehetőséged van.
2010. aug. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Németország,8ezer a vonatjegy, anyám tesoja is ott kezdte,takarotott,meg bébiszitterkedett (ottlakással), 8 általánossal ment ki meg nulla nyelvtudással...

most ausztriában zöldségekkel dolgozik,havi 400ezret keres kb...

2010. aug. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, mindenképpen utánna nézek az ingyenes tanfolyamoknak, mert szeretnék tanulni. Csak nem tudom, hogy fogom megoldani, a munkámat nem hagyhatom, mert utcára kerülnék és a kettő együtt munka és tanulás?? Muszáj lesz megoldanom valahogy. Köszönöm a segítséget!
2010. aug. 5. 20:34
 9/38 anonim ***** válasza:
19%
Hát ha erre ilyen könnyű lenne a recept... Elöszőr tanulás utána szemfülesség és után csalás mindenki átvágása a nagyok is így csinálják ;)
2010. aug. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim válasza:
100%
Szerintem most próbálj meg minnél többet spórolni és ha szereztél egy kis pénzt akkor menj ki külföldre.. Pl. Angliába. Ugy tudom hogy ott könnyen lehet olyan munkákat találni amihez nem kell végzettség. Pl. takaritás, étterembe dolgozás, és ott sokkal többet tudnál keresni. Szállást meg ott ugy próbáld megoldani hogy kiveszel valami kis egyszobás lakást először.. A nyelvet meg könnyen meglehet kinnt tanulni elvileg! :) Sok szerencsét!
2010. aug. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!