Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért törhetnek elö belölem...

Miért törhetnek elö belölem ilyen érzések?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok a párommal,azota született egy kislányom aki most lesz egy éves.nem érzem magamat boldognak a párommal.azt hiszem helyes lánynak tartanak a pasik-a visszajelzésekböl itélve.elöfordul,hogy egy pasi flörtöl velem,vagy csak nagyon kedves.ilyenkor mindig azt érzem,hogy nekem ö kell,szerelmes lettem belé.mért vagyok ennyire ostoba,hogy mindenkibe beleszeretek aki kicsit is kedves velem?lehet valami hiányzik amit máshol keresek?vagy mi van?nem készakarva csinálom...
2011. júl. 9. 23:59
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet meg fiatal vagy? szerelembe lennel szerelmes? mindenesetre a parodba nem vagy az... eleg gaz igy mar gyerekkel...
2011. júl. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hány éves vagy?
2011. júl. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok
2011. júl. 10. 07:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A párod nem kedves veled?

Hát egy kapcsolat csak úgy müködik hosszútávon ha mindketten "dolgoznak" rajta.

Adok-kapok.Ha érted mire gondolok...

2011. júl. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát kedvesnek nagyon nem mondható.soha egy ölelés,soha egy kedves szó.ha hozzám szól csak parancsolgat vagy valami végett lemar.állítólag szeret.ha megkérdezem,h akkor mért ilyen,azt feleli,hogy ö nem ilyen nyálas tipus.de könyörgöm,ha szeretem a másikat nem esik nehezemre odamenni hozzá és megölelni,megcsókolni.heti 3x szexelünk kb,de akkor is csak szimpla szex,de semmi gyengédség,semmi szerelem :(
2011. júl. 11. 14:31
 6/7 anonim ***** válasza:

06:13 vagyok!

Akkor miért vagy vele?Nem kedves,nem mutatja hogy szeret,hogy bírsz vele lenni?persze tudom hogy nehéz felismerni hogy rossz a kapcsolat,állandóan azt a kis jót keressük ami megment,de hidd el ahogy leírtad,te is tudod a szíved mélyén hogy ez a kapcsolat úgy kuka ahogy van!

Egy nőnek törődés,szeretet,romantika kell és ha ezt a férfi nem tudja megadni,akkor ott már baj van és előbb utóbb a nő megelégeli!

Nézd,nekem volt egy kapcsolatom 3évig voltam olyan marha hogy vele voltam!Sose mondta magától hogy szeret,csak sms-ben írta,a szex...hát hallod,még az hogy romantikus nem volt,de még durva is,amit néha szerettem,de sokszor nem vetettem volna meg ha szeretkezünk,nem pedig csak d*gunk,2 év után hetente,volt hogy havonta csak!:S

Együtt éltünk mint két idegen!Sose egy ölelés,sose egy röpke csók,semmi!Ennek ellenére vele akartam leélni az életemet,már már beképzeltem hogy ez így normális,hogy semmi baj nincs a kapcsolatunkkal,gyereket akartam!Ráadásul annyival sz*rabb példák voltak előttem hogy azt hittem még én szerencsés is vagyok vele!Na persze...

Na hála istennek 20 évesen észbe kaptam és elhatároztam hogy ennél ezerszer jobbat érdemlek és ez az ember nem érdemel tőlem kisbabát!Szakítottunk!Volt egy 2 év "önismereti tréning"(mondjuk így,éltem mint hal a vízbe)aztán rám talált a Nagy Ő aki nem rest kimutatni hogy mennyire szeret,majd 2 éve vagyunk együtt,4 hónap után összeköltöztünk,8 hónap után eljegyzett,és a mai napig szexelünk minden nap,ha elmegyünk egymás mellett a lakásban megsimogat spontán,hozzám ér,megölel,egy nap többször mondja hogy szeret,együtt megyünk vásárolni,mindenhova és egyre jobban szeretjük egymást!Na ez a kapcsolat a normális!Az életemet neki adnám,szó nélkül szülnék babát!Ja és ami a legfontosabb!Egy az életcélunk,míg az exszel teljesen más dimenzióban jártunk,a vőlegényemmel ugyan azt akarjuk és más nem is kell!


Csak azért írtam le hogy lásd,nem te vagy az egyetlen aki rossz kapcsolatban él és hidd el van olyan ember aki megadja neked azt ami kell és nem szabad ilyen emberre pazarolnod az életedet!Főleg nem egy babával az oldaladon!Kicsit próbáld kívülállóként nézni az életedet,tudom hogy nehéz de mégis...amit kommenteltél mindent elárul!Nem vagy boldog és ez baj!:( Ezt hidd el a babád is érzi!

Remélem megváltozik ez és boldog leszel!Én kívánom neked!:)

24/L

2011. júl. 12. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! tudom ,hogy teljes mértékben igazad van.elegem is van a páromból.én is ilyen kapcsolatról álmodok,mint ami neked összejött!csak nem merek szakítani vele.hogyan fogom felnevelni magam a kislányomat?miböl?ha ez nem lenne gond,már nem is gondolkodnák a szakításon.félek,hogy nem tudnák mindent megadni a kicsinek amire szüksége van.tudom,hogy ez így nem mehet sokáig,mert teljesen kész vagyok,idegroncs lettem és így sajnos a kicsihez sincs sokszor annyi türelmem,amennyit ö igényelne.
2011. júl. 12. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!