Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Remegek...

Most mit csináljak? Remegek az idegtől!

Figyelt kérdés

pár hónapja volt egy levelezés,amit le kellett bonyolítanunk párommal,és ezen múlott,hogy hivatalosan itt maradhatok e vele.

(nem akarok részletekbe belemenni).Csak párom intézhette(különböző okok miatt).

Elküldtük a papírokat a bíróságra.Párom intézte,mert ő épp feladta a céges leveleket. Néhány hét múlva jött a válasz: nem érkezett meg. gondoltam magyar posta,ilyen ez.Feladtuk másodjára,azt mondta anyuja intézte a dolgot,futárral,hogy biztos odaérjen.

Csodálkoztam.nem jött válasz 4 hónapig.

ez szöget ütött a fejembe,megkérdeztem,tuti elküldte e . válasz: igen tuti.

Ma este (éjjel) megint eszembe jutott félálomban.És nem hagyott aludni a dolog. sok pénz és a törvénytelen ittlakásom múlik rajta.Megnéztem a papírokat. Mind a kettő ott volt a zsebben,szépen összehajtva,a harmadik fél aláírásával. tuti hogy azok a lapok azok,mert a harmadik személy aláírása is rajta van,azt pedig csak ketten intézhettük.és a dátum is stimmel.

Hazudott nekem!egy világ zuhant össze bennem,4 hónapon át kamuzott!!!!

másfél éve vagyunk-élünk együtt. mindig kedves aranyos,figyel rám. nem hittem volna soha.

nem veszi be a májam.

Mi a fenét csináljak?

Ő alszik,de legszivesebben kiverném az ágyból! ideges csalódott és szomorú vagyok


2010. aug. 5. 01:46
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
48%

Szegény :/


Előszőr is a barátomat jól pofonvágnám, aztán nem adnék neki enni semmit se, és bevágnám a durcát, az biztos. Persze azzal nem oldasz meg semmit, csak érezze már hogy mennyire kicseszett veled :/


Sajnos én nem értek az ilyen hivatalos ügyekhez, de remélem lesz megoldás, az ügyvéd jó ötletnek tűnik.

2010. aug. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Én összecsomagolnék, és már nem lennék ott, mire hazaér. (Mindegy, hova, barátnőhöz, szállodába... haza, ahonnan jöttél, de onnan el.)

Simán látszik, hogy meg akar szabadulni tőled végleg, csak ennek lett volna tisztességesebb módja is. Undorító féreg. Biztos van valami "hihető" magyarázata, de én nem venném be.

2010. aug. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Ez tényleg undoritó! De nem tutsz semmit sem tenni :/
2010. aug. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért nem adta fel hogy el kelljen menned. Nem akarja hogy itt légy, világos üzenet. Szakítani gyáva volt.
2010. aug. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Ha van módod menj onnan el.Barátokhoz legfőképpen....tűnj el minden szó nélkül.Hagyj egy búcsúlevelet,amiben megírod,hogy többet ne is jelentkezzen,mert már tudod,hogy hónapokig csak hazudott neked.És hogy sose lát viszont.

És ez adjon neked erőt ahhoz,hogy továbblépj.Még jó,hogy ez a hazug csaló lebukott..

2010. aug. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Ha szeret, miért csinál ilyet? Én nem értem, vagy egy roh@dék, v nem tudom. Kérd számon minél hamarabb!
2010. aug. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
mérgezd!
2010. aug. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Te jó ég, hogy lehet valaki ekkora szemétláda?! :O Na én a helyedben leszartam volna hogy alszik, kirángattam volna az ágyból, hogy magyarázza meg! Undorító! Azonnal elhagynám!
2010. aug. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

nemrég beszéltem vele telefonon. ebből nem jövünk már ki jól.

rákérdeztem jött e válaszlevél,azt mondta nem tudja. én meg mondtam,ha nem küldtünk semmit,mért várjuk a választ?

ő azt állítja,rosszul emlékszem mert hármat írtunk alá. én viszont tudom,hogy kettőt.és akkoris a másodikat hogy küldte el ha kettő van itthon?

fel volt háborodva,hogy én a cuccai közt turkálok.ezen külön kiakadtam,mert egyrészt az az én ügyem,nehogy ne legyen hozzá közöm,másrészt meg ha ott tartunk hogy én cuccom-te cuccod,akkor régen rossz.

mondtam neki,akkor szeretném látni a bizonylatot, ő erre: megkeressem? mondom keresd!

Védekezik. Azt mondja tökmindegy hogy ő mit mond,mert én úgyis eldöntöttem,hogy hazudik.

nem tudom,most mi van.


egyébként nem külföldi vagyok.

egy támogatásról lett volna szó,amíg befejezem a tanulmányaimat. havi szinten elég komoly összeg. és más dolgok is múltak ezen,de nem részletezném,kérlek ne is faggassatok.

2010. aug. 5. 12:43
 30/33 anonim ***** válasza:
27%

Nem az államtól kellene kuncsorogni.Gondolom ez nem tetszik a párodnak.

Tessék dolgozni és lesz pénzed maradni.

2010. aug. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!