Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Remegek az idegess...

Mit tegyek? Remegek az idegességtől.! Én úgy bíztam benne, de ez most nem tudom mi.

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy párom és én 2008. októberében ismerkedtünk meg, de mivel nagyon távol voltunk egymástól, ezért csak decemberben találkoztunk. De októbertől hűséget fogadtunk (netes szerelem, nézzetek hülyének nyugodtan). Tudtam, hogy a múltjában sok nő volt, de hittem h hűséges tud lenni. De ma ahogy felmentem az iwiwjére (játszani, az ő engedélyével) a gépem lassúsága és az én türelmetlenségem miatt olyan levélre találtam ami miatt esz az ideg. Egy nő írt neki febrárban h h vége, nem bírja feldolgozni, dumáljanak....

Vonjam kérdőre most? Vagy majd csak személyesen ne telón? Távkapcsban élünk most is! Köszi előre is.


2010. ápr. 15. 20:26
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Lehet h már októberben szakított vele...? csak a nő még februárban is írt neki? Létezik olyan nő, aki ennyire nem büszke? Valamint olyat írt, h nem tudja h azért nem éri-e el, mert nem akar vele beszélni (mint ahogy látta h másnál se veszi fel a telót) vagy mert tényleg nem látja. Hát ezen elgondolkoztam, mert nálam is van olyan h nem veszi fel...mondván h haver hívja bulizni és nem akarja lerázni :S
2010. ápr. 15. 20:29
 2/19 anonim ***** válasza:

Hagyd a francba.

Én is netes szerelmes vagyok, de mi most várjuk a második gyereket.

Neki is volt nő nem1 nem 2,de sose rázott le a haver miatt.

Szerintem nem vesz komolyan téged.

2010. ápr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Félreérted, nem engem ráz le a haver miatt, azt mondta azért nem veszi fel a telót, mert haver hívja, hogy menjen bulizni és nem akar nemet mondani neki. Így mindig velem maradt, ami azért el is várható, ha már 200km-t utazok miatta...
2010. ápr. 15. 20:48
 4/19 anonim ***** válasza:
Hát lehet h olyankor nem is haver hívja hanem ez a nő, és akkor meg hazudik is neked, meg lehet találkozik is vele titokban:S Hát én nemtudom de ha kiakarod kérdezni személyesen tedd meg... Tudod a pasik kiválóan hazudnék, plán ha még időt is kapnak rá:D
2010. ápr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Hát ha nem is ez a nő, akkor is bmilyen nő hívhataja. Vagy nem tudom. Nem hiszem. Naponta többször beszélünk telón, éjjel ha hazaér a buliból felhív, igaz ez van h csak reggel (6-8) történik meg...

Nem értem, miért kéne neki más? Nem fényezni akarom magam, de jó nő vagyok...kedves, okos (?),fiatal, csinos...

Hát nem tudom, h h fogom kibírni h csak személyesen tegyem, még legalább két hét :S

2010. ápr. 15. 20:55
 6/19 A kérdező kommentje:
Jah igen, szülei ismernek, szeretnek...csak szólnának ha tudnának valamit nem?
2010. ápr. 15. 20:55
 7/19 anonim ***** válasza:
Lepd meg egyszer... megbeszélés nélkül állíts be hozzá (remélem kulcsod van hozzá =) ne utazz feleslegesen), kíváncsi lennék, hogy reagál. Vagy éppen mit találsz nála...
2010. ápr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Szüleivel lakik, ők tuti beengednének. De időm alig van...nem tudok, csak úgy suli mellett elugrálni. A szobájában egyedül hagy, használhatom a gépét is...meg komolyan annyira megbízhatónak tűnik. Nyáron együtt nyaraltunk, ismerem jópár haverját. Abban bízom, hogy ez a nő, csak nehezen tett le róla.

Tudom, tudom magyarázkodom és naiv vagyok, de várok még véleményeket.

2010. ápr. 15. 21:05
 9/19 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg tole, ki volt az (akar telefonon is), es maskor ne nezegesd a leveleit.
2010. ápr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Az elozo vagyok, azt elfelejtettem, hogy szerintem ne csinalj nagy ugyet belole. Bizz a parodban, biztos van ra magyarazat:)
2010. ápr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!