Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Remegek az idegess...

Mit tegyek? Remegek az idegességtől.! Én úgy bíztam benne, de ez most nem tudom mi.

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy párom és én 2008. októberében ismerkedtünk meg, de mivel nagyon távol voltunk egymástól, ezért csak decemberben találkoztunk. De októbertől hűséget fogadtunk (netes szerelem, nézzetek hülyének nyugodtan). Tudtam, hogy a múltjában sok nő volt, de hittem h hűséges tud lenni. De ma ahogy felmentem az iwiwjére (játszani, az ő engedélyével) a gépem lassúsága és az én türelmetlenségem miatt olyan levélre találtam ami miatt esz az ideg. Egy nő írt neki febrárban h h vége, nem bírja feldolgozni, dumáljanak....

Vonjam kérdőre most? Vagy majd csak személyesen ne telón? Távkapcsban élünk most is! Köszi előre is.


2010. ápr. 15. 20:26
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Hidd el, nem direkt nézegettem :( Kattintottam mindenhova, hogy végre történjen már valami...mert nem igazán működött a net és ez lett belőle :S:(

Telefonon? Hát nem tudom...lehet, hogy nem fogom kibírni és én is bízom benne, hogy van rá normális magyarázat.

2010. ápr. 15. 21:13
 12/19 anonim ***** válasza:

De hàt te nem is akarod tudni, hogy mi törtènik valójàban, mert különben nem ide írtál volna, hanem elrohansz a pàrodhoz azonnal. Jó-jó, nincs időd, de amikor az ember èppen ràjön, hogy megcsaltàk, akkor megoldja, hogy legyen.

Èn azt gondolom, hogy megcsal, persze ezt nyilvàn nem köti a szülei orràra, de ez a "mostnemveszemfelatelefont" sztori, ez annyira elcsèpelt ès olcsó kifogàs. Tudom, hogy a legegyszerűbb lenne most kizàrni a tudatodból az egèszet, de...

Ès egy utolsó gondolat: nem csak a ronda nőket csaljàk meg... Plàne tàvkapcsolatban...

2010. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Autóm nincs, az utolsó busz rég elment, sztem a vonat is, bár azzal még soha nem mentem...Mire megyek vele, ha holnap ráborítom az asztalt? Igaz, akkor legalább nem élnék ily sokáig kétségek között.

Ne keressem meg a nőt? Egyébként kint vagyok nála iwiw-en is, igaz nem biztos, hogy mindenki tudja h úgy mint a bnője...hihetnek bmilyen csajnak is akár.

2010. ápr. 15. 21:27
 14/19 A kérdező kommentje:
Igen, valahol azt hiszem igazad van, félek az igazságtól, vagyis remélem nem az igazságtól, hanem attól, h megcsal, megcsalt.
2010. ápr. 15. 21:27
 15/19 anonim ***** válasza:
Még ha igaz is hogy a haverja hívja mikor nem veszi fel a telefont, mondván hogy nem akarja lerázni, sztem hosszú távon akkor sem számíthatsz tőle sok őszinteségre.És ami a leg rosszabb, nem csak komoly dolgokban fog hazudni, hanem feleslegesen apróságokban is.Sunyi, nem egyenes ember. nem lenne sértő a haver számára ha megmondaná hogy most nem megyek mert itt van a bnőm 200km-ről. Tök érthető. De ő ehelyett inkább sunyít, nem veszi fel a telefont.Ha a haverral megcsinálja, ha nem most de később veled is meg fogja.:(
2010. ápr. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Vedd fel te a telefont... és mély hangon szólj bele, ha nő hívja, és meghallja h te is nő vagy, azonnal leteszi...
2010. ápr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Amíg nem tudsz dönteni mit csináljál, tegyél ki az iwiw-re egy közös, egyértelmű képet rólatok.Ha van titkolni valója, akkor lehet hogy a "titok" hamarabb jelentkezik mint ahogy döntesz.Akkor pedig meg is oldódik a problémád mit csinálj:)A helyedbe jön a megoldás:)
2010. ápr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
férfiben csak akkor bízz, ha már a sírján legel a birkanyáj - a nőben még akkor se
2010. ápr. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a tanácsokat, némelyiken nagyon jót mosolyogtam :P Némelyik pedig mélyen elgondolkodtatott és úgy gondoltam, megfogadom. DE nem bírtam ki, elmondtam, meg érezte is a hangomon, hogy valami nem oké. Elmondtam h véletlen mire bukkantam, mivel nem esett le neki, ezért idézgettem neki. Elmondta/azt mondta, hogy akkor már rég nem volt köztük semmi, csak a csajra rájött vmi és írt neki. A levél alapján ez akár hihető is,de erre vonatkozó részt nem olvastam fel neki, hogy az alapján hazudja ezt gyorsan.

Az iwiw-re egyébként hiába raknék ki képet (tény, nálam nincs róla,nem csalom, nem titkolom, nem szégyenlem, de nem az iwiw-en élem az életem), ugyanis a csajszinak (ennek legalábbis) férje van, szóval ő aztán egy szót nem szólhatna:D

Tudtam, h párom régebben férjes asszonykákkal nyomult, csak azt nem hittem h beleszeretnek...Nah, mindegy, tényleg köszi mindenkinek. Remélem leírtam mindent. Nem szeretem az olyan kérdéseket, ahol a válaszolók (ilyen esetben) nem tudják mi lett a történet vége. Azért személyesen még átbeszélem majd vele, ha még akkor is mozgatja a fantáziámat.

Köszi nektek!

2010. ápr. 16. 06:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!