Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. S. mit tegyek? Remegek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. mit tegyek? Remegek az idegtől (! )

Figyelt kérdés

van egy pasi aki tetszik és beszélgettünk egy lányról és írtam neki,valami poénosat aztán feljött a téma a csajról,és ő azthitte ezt a csaj mondta.

így megírta neki,hogy mit szórakozik ezzel?

a lány meg rámírt,hogy kavarom a sza*t meg hogy minek jópofizok,ha nem bírom a képét?

Most letiltott és irkálja a pasinak a hülyeségeit..

most mit tegyek?

pedig a pasi értette félre:S


2010. okt. 5. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
magyarázd el a srácnak, h te nem azt mondtad, h a lány mondta ezt, bár sztem ezen a ponton már késő, ezt akkor rögtön kellett volna tisztáznod, de próbáld azért meg!
2010. okt. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Te szegény..hogy tudlak sajnálni ~.~
2010. okt. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mondtam már,és állítólag célozgat rá,hogy félreértette
2010. okt. 5. 21:09
 4/9 anonim ***** válasza:
ne keverd a szart, és nem jársz így
2010. okt. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem kavartam :S
2010. okt. 5. 21:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Legalább te érted is, amit leírtál? :D Mit akarsz te ilyen pasiktól?
2010. okt. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

értem persze,és mostmár ő is,de a csaj nyalizik neki,h a pasinak megbocsát de én ilyen meg olyan vagyok

a pasi elmta a csajszinak..

2010. okt. 5. 21:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a pasit! Ha ekkora barom hogy egyből visszamondja az infót akkor koptasd le!!! Jajj te kislány!!!! Kezdj már értelmesebbb pasival!!! Ez síkhülye!!!! Egyből visszamondja, akár férreértette, akár nem?!!!! Hagyd az ilyen idiótát!!
2010. okt. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen!(:
2010. okt. 7. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!