Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Annyira szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Annyira szeretem, hogy már remegek? :$$$$$

Figyelt kérdés

17 f vagyok és van egy lány aki 16 éves.

2 hónapja ismerem és szeretem.

Együtt megyünk suliba mindennap (vonat)

Együtt is jövünk néha és hazakísérem.

Néha megölegettem :)

Szíveket küldözgetünk és mikor nem figyelek rá,akkor a szemem sarkából látom,hogy engem néz,és mikor hirtelen ránézek akkor hirtelen elrántja a fejét :)

Mostanában már nem bírom ki,mert mikor ülünk egy padon vagy a vonaton,már szinte fááj,hogy nem foghatom meg a kezét,nem csókolhatom meg :$$$$

Mit tegyek ?


2011. ápr. 29. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Miért nem foghatod meg a kezét, vagy csókolhatod meg?
2011. ápr. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Biztos, hogy tetszel neki, ha ölelgeted is, akkor már van test kontaktus, már csak egy lépés és megfogod a kezét. Szerintem nem fog ellenkezni.
2011. ápr. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Mondd meg a lánynak, hogy mit érzel iránta. A jelenlegi barátomnál én kezdeményeztem, hihetetlenül féltem, és képzeld, mikor túl voltam rajta nagy kő esett le a szívemről. Bejött, együtt is vagyunk. Mondd meg neki! Ha néz, és szégyenlős, tuti érzelmeket táplál irántad. Hajrá!
2011. ápr. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2011. ápr. 29. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!