Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csaladotok segített ezekben a...

Csaladotok segített ezekben a dolgokban? Ha sikerültek, gratuláltak?

Figyelt kérdés

Kaptál segítséget családon belül ahhoz hogy:

- megszerezd életed első munkahelyét (önéletrajz, motivációs levél írás, stb)

- külföldi munkahely megszerzése



Gratulált neked édesapád vagy édesanyád, testvéred vagy valaki, hozzád közel álló ember azért mert:

- Első munkahely megszerzése

- Első külföldi munkahely megszerzése

- talpra állás, függetlenedés (nem kérsz pénzt, stb)

- saját célok elérése (jogsi, előléptetés, stb)



2020. aug. 5. 23:28
1 2 3
 21/23 Metionin ***** válasza:
65%

Szülők esetében a válasz minden felsorolt dologra egy jó nagy kövér nem. Ha a legkisebb kudarc is beütött, ők voltak az elsők akik elfordultak tőlem, ha pedig újra jól ment, nyaltak ezerrel (és csodálkoztak hogy nem értékelem).

A hozzám közelállók, azaz a barátaim és a párom igen, ők gratuláltak és a helyzettől függően segítettek ha kellett.

2020. aug. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
49%
Nővéremék segítettek külföldi munka szerzésben, hozzájuk költöztem egy évre. Azóta is azt hallgatom, hogy ők mennyire jófejek voltak amiért befogadtak és segítettek én meg hálátlan vagyok. Én azért nem szartam tőlük össze magam, mert havonta 500 eurót odaadtam nekik lakbérre és kajára, ami mellett még bevásárolni is elmentem jópárszor. A munka szerzésben pedig nem vállaltak túl nagy szerepet, nem is értettem mire verik annyira mellüket.
2020. aug. 8. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem kaptam segítséget, diákmunkás voltam anno, és amikor lejárt a tanulói jogviszonyom október 31-én,ahhoz a céghez jöttem el rendes munkaviszonyba, azóta is itt vagyok, 10 éve. Nem örültek neki, most sem, mindig mondják, hogy keressek másik munkát, de anyagilag sem panaszkodok, és szeretem is viszonylag a melóm, amíg tudok itt vagyok. Nem kértem pénzt a szüleimtől 19 éves korom óta, ahogy elkezdtem állandósként dolgozni külön költöztem kB 2 hónap után, azóta függetlenek vagyunk egymástól.
2020. aug. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!