Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Már sok ismerős kismamának...

Már sok ismerős kismamának gratuláltam az iwiwen, és senki nem válaszolt! Miért?

Figyelt kérdés
Ha látom az iwiwen, hogy valamelyik ismerősömnek, akivel egyébként nem tartom a kapcsolatot, kisbabája született, mindig írok pár kedves sort. Miért nem válaszolnak rá? Bunkóságnak tartják a köszöntésem? Vagy nincs 2 percük, hogy írjanak? Naponta belépnek amúgy.
2008. szept. 25. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha belép és kinyitotta az üzenetet,akkor bunkóság!
2008. szept. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 2,5 hónapja szültem és,aki gratulált a babóhoz annak minidg válaszoltam,mert nagyon jól esett.

Volt,hogy 25! levél volt a ládámban,mégis vettem a fáradtságot és megköszöntem!:)

2008. szept. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem is bunkóság és én is jártam így nem egyszer mint te. Én kicsit nevelek , de nekem bárki írt, mindig volt két percem visszaírni. Nem értem ezeket az anyukákat én se.
2008. szept. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akinek tegnap írtam, még tegnap olvasta a levelet, és ma raggelre kitörölte :(((( Persze nem írt. Pedig kb 2 hónapja láttam azt a csajt utcán, és akkor olyan kedvesen köszöntünk egymásnak!


Ez a karmám, hogy nem válaszolnak nekem a kismamák? Már tényleg nem tudok mire gondolni :(

2008. szept. 25. 09:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
elhiszem hogy regényt nincs idejük írni, nekem sem volt, de egy KÖSZÖNÖM megírása kb. 2 másodpercig tart. én is csak ennyit írtam vissza.
2008. szept. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak durva szinten maguknak való emberek, sajnos nem vagyunk egyformák. Ne törődj vele, ha nekik így jó, akkor éljenek így. Nem te vagy negatív, amit te csinálsz, hogy gratulálsz neki, az egy szép dolog, aki nem veszi a lapot, az meg hülye, már bocs.
2008. szept. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a napokban írtam egy ismerősnek az iwiw-re,de nem Ő,hanem a tesója válaszolt,mert az ismerős nagyon rosszul van(majdnem meghaltak szülés közben),ezt én nem tudtam,de legalább volt benne annyi,hogy szóljon a nővérének,hogy köszönje meg helyette nekem a jókívánságokat!Sajnálom,hogy ilyen emberek is vannak,akik arra nem veszik a fáradtságot,hogy egy két szavas levélben megköszönjék a jókívánságaidat!De hát ez van:Jó tett helyébe jót ne várj!!!!!!
2008. szept. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!