Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mitől lehet az, hogy fontosnak...

Mitől lehet az, hogy fontosnak hitt emberek abszolút nem gratuláltak az esküvőnk hírére?

Figyelt kérdés

Voltak barátnak hitt emberek, vagy akár közeli családtagok, akik abszolút semmit nem szóltak sem az eljegyzésünkre, sem az esküvőnkre. Sem egy gratuláció, sem egy kedves szó, vagy egy érdeklődés. Még egy lájkot sem adtak, abszolút nulla reakció rá.

Ezeket az embereket nem érdekli az esküvőnk? Vagy zavarhatja őket, hogy az ember sikeresebb, mint ők? Vagy csak ennyire nem bírnak minket a valóságban, és ebből leszűrhetem, valójában hogy viszonyulnak hozzánk?


2019. dec. 21. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

A szűk családon kívül szinte senkit nem érdekel.

Nem tudom mit vársz amúgy, mindenki járjon örömtáncot?

2019. dec. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Honnan tudod, hogy értesültek róla?

Ha személyesen mondod el, vagy e-mail-t küldesz, akkor furcsa.

Én szinte egyáltalán nem olvasok FB-profilokat.

2019. dec. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Ők is mondhatnák, hogy annyira sem tartod őket, hogy egy meghívót küldj nekik vagy felhívd őket...
2019. dec. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az esküvő általában az első lépés afelé hogy kiszakadj a régi társaságból, baráti körből. Innentől valahogy nincs vagy nem olyanok a bulik, minden megváltozik. És a folyamat majd a gyerekkel tetőzik be, amikor tényleg teljesen elszakadsz a régi társaságtól, egyrészt a család miatt nem lesz időd rájuk, ha esetleg időd lenne akkor energiád nem lesz, és ha mégis akkor meg te változol meg házasként, apaként/anyaként, egyszerűen más témák érdekelnek majd mint a régi szingli társaságodat. Tehát az esküvővel elindul ez az eltávolodási folyamat. Na most akkor kérdezem én, akinek eddig fontos voltál, miért is kellene ennek örülnie?
2019. dec. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Szóval sikeresebbek vagytok mert esküvőtök volt?...

Amugy egyszerüen lekaksizzák. Minek kamuzzák hogy jaj gratulálok ha hidegen hagyja őket?!

2019. dec. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Van egy rossz hírem, sosem kedveltek titeket igazán. A bájcsevely, meg mosolygás nem jelenti, hogy odáig vannak értetek. Nem rosszból mondom ezt, a saját bőrömön tapasztaltam meg én is anno ugyanezt. Le kell szrni őket.

Az ilyen emberek nekem nem is az ismerősen sehol sem. Kit érdekelnek. Foglalkozz a szűk körrel, akik igazán szeretnek.

2019. dec. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

“fontosnak hitt emberek abszolút nem gratuláltak az esküvőnk hírére”

Na most az a helyzet kedves Kérdező, hogy maga a kérdés egy hatalmas önellentmondás. Tudod az van, hogy a számodra fontos embereknél a pároddal együtt megjelensz az ajtóban, megnyomod a csengőt, a napszaknak megfelelően köszönsz, elmondod a hírt és átadod a meghívót legalább a szertartásra, ha a vacsorára nem is.

Aki fontos neked, az nem a hírekből értesül arról hogy összeházasodtok, hanem tőletek. És hidd el, akivel így jártál el, az meg fogja köszönni a meghívást, és azon nyomban gratulálni is fog. Na most ha te valakit nem méltattál annyira sem, hogy magad elmondd neki a hírt és esetleg meghívd, akkor ez az ember nem tudom mennyire fontos neked, és azt sem tudom hogy így miért várod el tőle hogy eufóriába essen az örömtől, ha valahonnan a fülébe jut a hír. Te letojtad őt, így nyilván ő is letojt téged. Azt kaptad vissza tehát amit te adtál, a hiba a te készülékedben van.

2019. dec. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Ha fontosak ezek az emberek számotokra akkor küldjetek nekik meghívót. 🤦🏻
2019. dec. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azért nem hívtuk meg őket, mert csak a legszűkebb család volt jelen. De még köztük is voltak olyan emberek, pl sógor-sógornő, aki még gratulálni sem volt képes egyszer sem. De pl a párom egyik legjobb barátja, vagy szomszéd barátok sem gratuláltak, sem az eljegyzésre, sem az esküvőre. Kb mintha semmi nem történt volna - de azért sörözni menjen velük az ember továbbra is.
2019. dec. 21. 20:30
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Foglalkozzatok azokkal akik gratuláltak akkor a többivel meg ne.
2019. dec. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!