Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan még, aki abszolú...

Van itt olyan még, aki abszolút nem kezdeményez?

Figyelt kérdés

...Vagy csak én rendelkezem ilyen tulajdonsággal?


Tehát:


Én alapvetően egy nagyon visszahúzódó ember vagyok, ez azt jelenti, hogyha nem szólnak hozzám, akkor én nem szólok senkihez sem, csak akkor természetesen, ha muszáj (pl. munkaügyben).


Értsd: a munkahelyen ahol dolgozom egy csoportban van 30 ember, és kb. úgy 20 emberrel beszélgetek, de csak azért mert ők kezdeményeztek. Mivel az a másik 10 ember sohasem kezdeményezett, és én sem kezdeményeztem, így azokkal szinte semmi vagy csak nagyon minimális kommunikációm volt több év alatt.


Oké, ez még nem olyan vészes, viszont ami most jön azt eléggé furcsának tartom vagy tartják mások:


Tehát még akkor sem kezdeményezek, ha nagyon-nagyon megszeretnék ismerkedni a másik emberrel, és nem csak barátnak, hanem párkapcsolat céljából szeretnék ismerkedni az illetővel, még akkor sem kezdeményezek, mert egyszerűen nem tudok, vagy inkább kivárom mire ő kezdeményez, de ez sosem történik meg természetesen.


Aztán ha megismerkedtünk az illetővel természetesen utána már beszélgetünk, de az is sok idő, mire teljesen természetesen tudok beszélgetni vele, és nem szorongva.


A kérdésem az, hogy mi ennek a "mentális betegségnek" a neve, illetve vannak -e itt ilyen emberek még, vagy egyáltalán hány ilyen ember létezhet?


Köszönöm!


23/F


2019. dec. 6. 19:36
 1/9 A kérdező kommentje:
Hát egy kicsit értelmetlenre sikerült megírnom (a kérdés címéről nem is beszélve), de szerintem érthető a lényeg!
2019. dec. 6. 19:37
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen vagy mentális beteg. Legalábbis ebből a kérdésből nem derül ki.


Viszont nézd meg a skizoid személyiségzavar jellemzőit. Én asszem ebben szenvedek. 100%-ban megeggyeznek a tünetek nálam.

2019. dec. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Inkább csak introvertált személyiségtípus, nem betegség.
2019. dec. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
jelen, csak nekem rosszabb, mert nő vagyok
2019. dec. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Az én esetemben is ez a helyzet csak én tudom, hogy az emberek legalább 80%-a értelmileg sérült és nagyon ritka a valóban értelmes ember így nincs is igényem megismerni senkit. Az emberek hülyék a szexet-meg túlértékelik. Tehát az emberekkel tartani a kapcsolatot nem feltétlen egy jó dolog szerintem. Próbálj meg egyedül a saját céljaidnak élni. Érd el amiket szeretnél egyedül! Legalábbis ez az én véleményem :D
2019. dec. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Én is ilyen vagyok...annyira tudok annak örülni ha valaki beszélgetést kezdeményez velem,számomra ez olyan hogy érdekli a véleményem :) eleg nehez igy sajnos egy kozossegben...vannak akik azt hiszik,hogy fent hordom az orromat es azert nem beszelgetek veluk...pedig ez egyaltalan nem igy van csak egy kis biztatásra vágynék...nagyon ritkán vannak olyan napjaim,hogy a francba is én akkor is hozzászólok valakihez akihez eddig nem...
2019. dec. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, mint ha én írtam volna... xD
2019. dec. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Blade Bone ***** válasza:
Hasonlóságok vannak bennem is.
2019. dec. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Valószínüleg soha nem is lesz senkim. De nagyon fura lenne 21 évesen első párkapcsolat. úgy érzem már túl öreg vagyok hozzá, nem tudnék hozzászokni, hogy egy másik emberhez vagyok kötve.
2020. jún. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!