Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az baj ha abszolut nem vagyok...

Az baj ha abszolut nem vagyok szegyenlos masok elott?

Figyelt kérdés
pl lakotarsaim elott siman flangalok tangaban meg egy poloban v melltartoban
2015. máj. 6. 01:25
 1/5 anonim ***** válasza:

ha kinézel valahogy,akkor ezt a férfiak 99%a felkérésnek fogja venni.

ha pedig ezen meglepődsz,akkor te leszel a hülye pitsa,jogosan.

mert ott flangálsz,felállítod az ember farkát,aztán meg rákoppintasz a fejére amikor kezdeményezne,úgy csinálva mint aki nem tudja miért,ami szerintem már negatív játszma,vagy szélsőséges naivitás.

2015. máj. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem lesz belőle bajod, illetve őket nem zavarja, nem hiszem, hogy baj lenne. De én máig nem tudom megérteni, mi a gond az emberi testtel, tök természetes, hogy van és alapból meztelen. A nudista strandokon és a meztelenül élő embercsoportoknál sem történik semmi különös, test, annyi, elég jól tudják kezelni.


A tanga, melltartó pedig annyit takar, mint egy fürdőruha.

2015. máj. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a tangára mást mondanék... A tanga olyan mint az Iraki hadsereg, kicsi területet véd, sikertelenül.
2015. máj. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, viszont a fürdőruhák közt is van olyan, legjobb tudomásom szerint.
2015. máj. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az nem baj, hogy nem vagy szégyenlős, de lehet, hogy másokat zavar, ha simán flangálsz tangában meg egy pólóban, vagy melltartóban. Légy tekintettel másokra is, és inkább csavarj magad köré egy nagyobb törölközőt.
2015. máj. 6. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!