Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mitől lehet az, hogy fontosnak...

Mitől lehet az, hogy fontosnak hitt emberek abszolút nem gratuláltak az esküvőnk hírére?

Figyelt kérdés

Voltak barátnak hitt emberek, vagy akár közeli családtagok, akik abszolút semmit nem szóltak sem az eljegyzésünkre, sem az esküvőnkre. Sem egy gratuláció, sem egy kedves szó, vagy egy érdeklődés. Még egy lájkot sem adtak, abszolút nulla reakció rá.

Ezeket az embereket nem érdekli az esküvőnk? Vagy zavarhatja őket, hogy az ember sikeresebb, mint ők? Vagy csak ennyire nem bírnak minket a valóságban, és ebből leszűrhetem, valójában hogy viszonyulnak hozzánk?


2019. dec. 21. 12:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
76%
Az ember házas mivolta egy állapot! Nem bűn, nem dicsőség, csak egyszerűen egy állapot! Szerintem túlliheged a dolgot egy picit. -Úgy viselkedsz, mint egy gyalogos átkelő szélén leülő kutya, - amikor felnéz a gazdájára kérdő tekintettel, hogy "Okos voltam?" (És ilyenkor a jó gazdi megcirógatja a buksiját a kutyulinak, - hogy "Okos vagy!")
2019. dec. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!