Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csaladotok segített ezekben a...

Csaladotok segített ezekben a dolgokban? Ha sikerültek, gratuláltak?

Figyelt kérdés

Kaptál segítséget családon belül ahhoz hogy:

- megszerezd életed első munkahelyét (önéletrajz, motivációs levél írás, stb)

- külföldi munkahely megszerzése



Gratulált neked édesapád vagy édesanyád, testvéred vagy valaki, hozzád közel álló ember azért mert:

- Első munkahely megszerzése

- Első külföldi munkahely megszerzése

- talpra állás, függetlenedés (nem kérsz pénzt, stb)

- saját célok elérése (jogsi, előléptetés, stb)



2020. aug. 5. 23:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Persze, gratuláltak, de azért nem estek hasra tőle. Ez természetes, az élet rendje.
2020. aug. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Magyarul mennyire segített nektek a csaladotok ahhoz, hogy tőlük függetlenül, a saját labatokra tudjatok állni. S ha igen, akkor gratuláltak-e nektek. Bocsánat ha nem voltam egyértelmű.
2020. aug. 5. 23:39
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem gratuláltak, hogy elkezdtem dolgozni, mert ez a felnőttéválás első lépése. Amúgy meg 17 éves korom óta dolgozom. Nem segítettek abban sem, hogy munkát találjak, hiszen én magam intéztem el. Én tudtam, hogy mit akarok, így ha akartak volna se tudtak segíteni.

Amiket leírták mint első munka, külföldi munka, jogsi stb azok nem a szülő dolga, hogy megszerezze neked, vagy minden egyes teljesítményért hasra essenek tőle.

2020. aug. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem gratuláltak, de nem is vártam el. Saját magamnak megteremtettem mindent, én gratuláltam magammal utána. 😉
2020. aug. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Magamnak.
2020. aug. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem kaptam semmilyen segítséget, és nem is gratuláltak.
2020. aug. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 évesen kezdtem el dolgozni. Mivel külföldön lakunk, így nekem az első munkahely és az első külföli munkahely ugyan az :D de nem segítettek és különösen nem is reagálltak rá. Amikor valaki mondjuk volt nálunk vendégségben, akkor mindig elő lett adva, hogy ez a szüleim ötlete volt, hogy megtanuljam mi az a kuli munka... szeretik elhoppolni a sikereimet előlem. Konyhai kisegítőként azóta is ott dolgozom hétvégente, most szünetben néhaz hétköznap is beugrok. Én egyáltalán nem tartom alja munkának, az időbeosztásom a suli mellett tökéletes és meg is fizetik.
2020. aug. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem segítettek, nem gratuláltak, én gratuláltam magamnak.

35/N

2020. aug. 6. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ezek egyike sem, de nem vártam tőlük semmit.
2020. aug. 6. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy gratuláció volt-e, de arra emlékszem, hogy megpakolt kocsival utaztunk (anyu, apu, én), “költöztettek”, mert 70 km-rel messzebb kaptam munkát. Anyukám sírt, hogy elköltöztem. Ez 17 éve volt. De a mai napig gratulál minden tevékenységemhez: futóversenyek(csak hobbi), balaton-átúszás, előléptetés... És mindig büszke rám :)
2020. aug. 6. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!