Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan 30 évesen mennyi...

Lassan 30 évesen mennyi esélyem van gyerektelen férfit találni?

Figyelt kérdés
Félek ahogy megyek az időben, úgy nem fogok gyerektelen férfit találni. Mert nekem gyerektelen nőként nem kell, egy olyan férfi akinek gyereke van. Tudom mi van akkor ha valakinek gyereke van mástól, sose tud elszakadni a gyereke anyjától, a gyerek mindig összefogja őket kötni örökre. Én meg nem akarok egész életemben sokadik lenni.
2020. júl. 15. 21:31
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:

Esélyed van gyerektelen férfit találni, inkább azon érdemes elgondolkodnod, hogy mennyit teszel ezért? Jársz társaságba, van lehetőséged ismerkedni, randizol rendszeresen, mennyire jó az ön és mások ismerete? Utóbbi nagyon fontos, hogy valóban hozzád illő párt találj szerintem.

Ha teszel erőfeszítést azt gondolom beérik a gyümölcs :)

2020. júl. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
73%
Kár, hogy elmentek a hozzászólások abba az irányba, ahol a gyerekesek és gyerektelenek feszülnek egymásnak és racionális érvek meg diskurzus helyett mindenki nyomatja a maga igazát...
2020. júl. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
Miért nem adsz fel hirdetést netes társkeresőn ezzel a feltétellel, hogy csak gyermektelenek írjanak?
2020. júl. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
55%

43

Én pl megtettem ezt gyermektelen és 31-40kozott írjanak erre irt kamasz fiutol kezdve olyan is akinek nemhogy gyereke hanem unokája is van.

2020. júl. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
26%
Múltkor olvastam egy cikket,a 40 alatti férfiak 70%-a gyermektelen,így bőven van esélyed.
2020. júl. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
64%
Amúgy a kérdés kapcsán eszembe jutott, hogy vajon belegondolnak abba azok a pasik akiknek már gyereke van, hogy azért nem kellenek a kutyának se, mert még mindig úgy ugrálnak ahogy a gyerek anyja fütyül?
2020. júl. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
40%

Én lennék az ideális jelölt műveltségben, világlátásban és egzisztenciálisan.

Ráadásul a fél világot már bejártam.


Viszont nem ment el az eszem, hogy lekössem magam egyetlen nővel!

Bocs.

2020. júl. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
77%

Nem ertem,aki itt lepontozgat az miert teszi?! Ebben nincs jo vagy rossz valasz.. leirtak a velemnyuket(tobbek kozotten en is)


47! Ugy alakitod az eleted ahogy akarod,akar henceghetsz is vele, de nem igazan vágom, miert menne el valaki esze ha egyetlen novel akar elni.. azert remelem a te ideiglenes noid is tudjak, hogy csak addig kellenek meg nem unod meg oket.

2020. júl. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
73%
A 47es nem ideális jelölt, hanem egy tipik majom 😁
2020. júl. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
2020. júl. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!