Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan 30 évesen mennyi...

Lassan 30 évesen mennyi esélyem van gyerektelen férfit találni?

Figyelt kérdés
Félek ahogy megyek az időben, úgy nem fogok gyerektelen férfit találni. Mert nekem gyerektelen nőként nem kell, egy olyan férfi akinek gyereke van. Tudom mi van akkor ha valakinek gyereke van mástól, sose tud elszakadni a gyereke anyjától, a gyerek mindig összefogja őket kötni örökre. Én meg nem akarok egész életemben sokadik lenni.
2020. júl. 15. 21:31
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
84%
Én 29 évesen találtam meg az igazit,amikor már feladtam és lemondtam mindenről. Csak úgy beesett az életembe hirtelen. Mikor nem várod. Ő 27 volt akkor. Most házasok vagyunk és első babánkat várjuk. Ne add még fel. Ne görcsölj rá, élvezd az életet aztán majd eljön a te időd. :)
2020. júl. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
93%
Én 39 évesen elvált gyermektelen nőként találtam meg szintén elvált, gyermektelen 42 éves páromat. Hol itt a gond? Rengeteg férfi van gyerek nélkül. Fiatal vagy még, fogsz találni.
2020. júl. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
83%

"Csak mennyi ideig tartsak még ki? Mert már unok várakozni."

Ja, ha tenni nem sokat teszel a párkapcsolatért, csak várakozol, akkor egészen 70-80 éves korodig unatkozni fogsz. Utána majd a nővérkék szórakoztatnak esetleg...

2020. júl. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
25%
Nem ertem mert baj ha valaki elvalt es van gyereke latszik hogy magyarorszagon sok az eloiteletes ember
2020. júl. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
25%

Nem pesszimizmus süt belőlem, hanem a realitás! Én nem lila felhőkön lógatom a lábam.


Egy korban hozzá illő férfi, ha elvált és gyerekes, nagyobb eséllyel normális, mint aki 40 évesen is szingli pasi...szerintem! Persze egyik sem ideális, de a sok sz.ar közül, a kevésbé sz.ar talán, ezért írtam 30 felett egy nőnek mindenképp megalkuvás már a dolog...max abból válszthat, hogy melyik a kevésbé rossz opció.


De a mai világban igazi férfiak alapból nincsenek, nem véletlen a rengeteg egyedülálló nő, spermabankos megoldás vagy a karrier választás a család helyett...sajnos ezek a 21. századi tények.

2020. júl. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
85%

Nem akarok kerítőnőt játszani, de van egy 30 feletti jóbarátom, aki szingli és gyereke sincs.

Voltak kapcsolatai, nem defektes vagy ilyesmi. Nagyon okos, jó a humora, jól néz ki, jó beszélgetőpartner, tud főzni, sportol is. :D

2020. júl. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
90%
én is 30 felé közelítek, amennyire tudom a volt férfi osztálytársaim, egyetemi évfolyamtársaim nagyobb része gyermektelen (párkapcsolati helyzetükről nem tudok nyilatkozni)
2020. júl. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
72%
A vérszerinti apám felesége nem volt ilyen pesszimista, mint te! Elintézte, hogy többet az életben ne törődjön velem, erre te is képes lehetsz!
2020. júl. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
88%
Én 31 évesen találtam meg az igazit. Nem megalkuvásból, hanem ő életem szerelme! Gyerek nélkül, ráadásul nem is akar gyereket, ahogy én sem! A saját példámból kiindulva azt mondom, hogy soha nincs késő! Ráadásul külsőre sem vagyok szépségkirálynő, csak egy duci csaj!
2020. júl. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
34%
Esély az mindig van, de azért felvetődne bennem a kérdés, hogy eddig mit csináltál? A legszebb éveid oda vannak, szóval innentől kezdve egy korodbeli normális férfi inkább választ egy 20-25 éves lányt. Így már azért nehezebb dolgod van a megfelelő partner megtalálni, de azért nem lehetetlen.
2020. júl. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!