Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan 30 évesen mennyi...

Lassan 30 évesen mennyi esélyem van gyerektelen férfit találni?

Figyelt kérdés
Félek ahogy megyek az időben, úgy nem fogok gyerektelen férfit találni. Mert nekem gyerektelen nőként nem kell, egy olyan férfi akinek gyereke van. Tudom mi van akkor ha valakinek gyereke van mástól, sose tud elszakadni a gyereke anyjától, a gyerek mindig összefogja őket kötni örökre. Én meg nem akarok egész életemben sokadik lenni.
2020. júl. 15. 21:31
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem bőven van még esélyed, csak kitartás! 😊
2020. júl. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Csak mennyi ideig tartsak még ki? Mert már unok várakozni.
2020. júl. 15. 21:56
 3/51 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is van esélyed! Harmincon túl ez nekem is meghatározó szempont volt, amikor párt kerestem. Szerencsésnek tartom magam, mert sikerült. Neked is fog!
2020. júl. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
93%

Kollégám 37 évesen találkozott az akkor 33 éves -mostmar- feleségével. Egyikőjüknek sem volt gyereke, egyik sem volt házas előtte. 2 evvel később, igaz segítséggel de megszületett a kisfiúk :)

Esküszöm bennem, így 26 évesen (úgy, hogy most lett vége a 4 éves kapcsolatomnak) ez a történet tartja a lelket :D

2020. júl. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
19%
Gondolom rengeteg elvárásod van még ezen kivül
2020. júl. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
87%
En 44F gyerektelen vok.
2020. júl. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
28%

Elkell keserítselek! Ha eddig nem jött a nagy ő és a gyerek az életedben, már nem is fog úgy igazán! Nőként 30 felett már leszállóág... Max társadalmi elvárásból, kényszerűségből stb fogsz találni valakit akivel megalkuszol és gyorsan, mivel a biológiai óra is ketyeg 1-2 gyereket bevállalsz.

Férfit aki korban hozzád illik mondjuk 40ig és NORMÁLIS az tuti, hogy min. 1x elvált és gyerekes.

Ha ilyen korban is szingli, se gyerek, semmi akkor általában selejtes. Mentálisan vagy fizikálisan, vagy szimplán a életben egy csőd, amiért parlagon van. EZ a szomorú valóság!

2020. júl. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
45%

7-es

Szerintem egy elvált férfi gyerekkel nagyobb csöd selejt(rosszul könnyelmüen döntött,képtelen kapcsolatra stb) mint egy gyerektelen. Plussz használt,csak használt nöhöz való,viseljék egymás gyereket mozaik családban.

2020. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
80%

Nekem mondjuk 40+ fejjel kifejezetten jól jönne egy gyermektelen, és gyermeket nem tervező partner.

Nekem sincs gyerekem.

F

2020. júl. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
90%

7 válaszoló, Te nagyon csalódott lehetsz! Süt a pesszimizmus. Ezek szerint hasonló cipőben jársz mint a kérdező.


Kérdező! Legyen hited! Megtalálod a párod!

2020. júl. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!