Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan 30 évesen mennyi...

Lassan 30 évesen mennyi esélyem van gyerektelen férfit találni?

Figyelt kérdés
Félek ahogy megyek az időben, úgy nem fogok gyerektelen férfit találni. Mert nekem gyerektelen nőként nem kell, egy olyan férfi akinek gyereke van. Tudom mi van akkor ha valakinek gyereke van mástól, sose tud elszakadni a gyereke anyjától, a gyerek mindig összefogja őket kötni örökre. Én meg nem akarok egész életemben sokadik lenni.
2020. júl. 15. 21:31
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
46%
Millió van, bátran válogass.:)
2020. júl. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
35%
16#os, akkor mi bibi a haverodnal? Mert valamiert meg nincs parja,es ahogy leirtad fullos. Sok no olne ezekert a tulajdonságokért :) nekem van parom. Soha nem is voolt ketsegem, hogy nem talalaok nagy őt. De tetten is erte. Viszont hiaba minden ero, olyan szerelem talalt meg,amiert meg se kellett volna szenvednem, mert azert szeret,aki vagyok.
2020. júl. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
62%
Sok esélyed van .
2020. júl. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
84%
Jóval nagyobb, mint gyermektelen nőt.
2020. júl. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
81%

Most a kérdés arról szól, hogy olyan férfit keresel, akinek MÉG nincs gyereke, de veled lesz, vagy gyerekmentes férfit akarsz, aki nem akar gyereket?


Mert tudatosan gyerekmentes férfiből kevés van, sokan csak később jönnek rá, hogy akarnak egy kis trónörököst.

2020. júl. 16. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
41%

Sajnos sokan lepontozták azokat, akik a köd mögött racionális érveket hoztak. Kérdező, van rá esélyed, hogy ilyen férfit találj, de sajnos évről évre csökken a statisztikai esélye, hogy minden szempontból a számodra ideális partnert találd meg. Valóban könnyebb dolgod lett volna kb 5 évvel ezelőtt, mert egyszerűen nagyobb a merítés. Ilyen életkorra azonban a többség már eljut minimum az összeköltözésig, de inkább már esküvő és családtervezés szokott lenni.


Ettől függetlenül természetesen van esély, minél fiatalabb vagy, annál több. Ahogy mész előre az időben, egyre több kompromisszumot kell kötni. Én is látok jó példákat magam körül, de legalább ugyanennyien vannak, akik még keresgélnek, az idő meg telik. Ettől függetlenül hajrá, mert ahogy mondtam, van esély, de szerintem ne zárkózz el teljesen a gyerektől, mert tud az is teljesen jól működni és a fent említett statisztikái esély miatt egyre nagyobb a valószínűsége, hogy ilyen férfiakba is bele fogsz botlani.

2020. júl. 16. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
70%
Nálam nem volt szempont, hogy gyerektelen legyen a párom, de az volt. Én 37, ő 45 éves volt, amikor összejöttünk. Nem volt benne kompromisszum, lemondás, nem azért mellette döntöttem, mert "30 felett leszálló ág". Te se add fel! Megtalálod a társad!
2020. júl. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
71%

Nem leszek népszerű a példámmal, de leírom.

29 évesen 1 gyermekes anyuka voltam mikor megtaláltam a párom.

35 éves, jóképű, humoros, normális munkával, jó fizuval, soha nem volt házas, gyereke nem volt.

Nagy szerelem lett, úgy éreztem megfogtam az isten lábát, nem is értettem, egy ilyen férfi hogy nem házas.

Teljesen lila ködben voltunk, 3 hónap alatt összeköltözés, 1 éven belül esküvő, pár hónap múlva jött a közös baba, csodás volt minden.

Aztán jöttek elő a gondok, amiknek addig nem, vagy csak apró jelei voltak.

Hiába dolgozik és keres jól, nem tud bánni a pénzzel. Addig költi ameddig van. Mindenféle ezer éves behajtásra váró kintlévőségei vannak. Több év után tudtam meg, hogy a kocsija az anyja nevén van, hogy ne terheljenek rá valamit. Közös ingatlan vásárlás tervezésekor bukott ki, hogy ő nem kaphat hitelt, nem lehet adóstárs stb.

Mikor kezdett kicsit beleunni a családosdiba, elkezdett haverozni ezerrel, nem értette miért baj, ha hétvégén csak hajnalban jön haza -rendszeresen.

Ha szóvá tettem, alpári stílusban veszekedett velem, de úgy, hogy az utca végén is hallani lehetett ahogy ócsárol.

Anyukája mesélte, hogy az előző kapcsolatai is a felelőtlen élvitelére mentek rá, úgy látta mellettem megkomolyodott, pár évig szépen éltünk, aztán lassan olyan lett mint azelőtt.

Előtte volt két kapcsolatom elvált gyerekes férfivel és ők kevésbé voltak "izgalmasak", de visszagondolva 100x megbízhatóbbak.

Szóval sajnos van benne valami, hogy aki ennyi idősen látszólag szingli főnyeremény, ott valami gebasz van, tisztelet a kivételnek.

2020. júl. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
49%
Végre egy értelmes nő! Remélem, találsz magadhoz illő társat. Kitartás!
2020. júl. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
68%
Gyerektelent fogsz találni, más kérdés, hogy normális-e.. Mert aki az, azt már 30 előtt elkapkodják és már rég családja van. Tesóm ugyanebben a cipőben jár, elmúlt 30, most jött rá, hogy kéne család, de normális férfit nem talál, csak idiótákat. Van rá esély, csak győzd kiválogatni.
2020. júl. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!