Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan 30 évesen mennyi...

Lassan 30 évesen mennyi esélyem van gyerektelen férfit találni?

Figyelt kérdés
Félek ahogy megyek az időben, úgy nem fogok gyerektelen férfit találni. Mert nekem gyerektelen nőként nem kell, egy olyan férfi akinek gyereke van. Tudom mi van akkor ha valakinek gyereke van mástól, sose tud elszakadni a gyereke anyjától, a gyerek mindig összefogja őket kötni örökre. Én meg nem akarok egész életemben sokadik lenni.
2020. júl. 15. 21:31
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
66%

22-es: eddig inkább a munkára, karrierre figyelt. Persze mellette is próbálkozott, de közben egy fél országgal arrébb is költözött, akkor újra kellett kezdenie a kapcsolatok kiépítését.

Most Budapesten él és aktívan keres párt.

2020. júl. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
58%

#14 Nem is neked kell értened. Lehet számodra nem baj, másnak viszont az, mert talán nem akarják más gyerekét nevelgetni, ahogy nem akarnak mindig örök másodikok lenni, a szabad hétvégéken folyamatosan osztozkodni, az exfeleseggel jópofizni, mindig a gyerekhez alkalmazkodni vagy szimplán csak nem akarnak alapból sem gyereket. Ez nem előítélet, én sem jönnék soha gyerekes pasival, ez az én életem, amiből nekem is csak egy van, úgy élem, ahogy nekem megfelel, ilyen egyszerű.


Amúgy kérdező, ne aggódj, vannak még bőven 30as gyerek nélküli pasik.

Az én baráti körömben a srácok túlnyomó többsége 29-30 körüli és kb csak 2-nek van barátnője, pedig a többiek is normálisak, kedvesek, átlagos és jóképűek, épp csak kissé későnérőek, még mindig a bulizós korszakukat élik, de az a két srác is így élt mielőtt becsajozott és teljesen megváltoztak jó irányba. :)

Hajrá sok sikert!

2020. júl. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
62%
Nem az a baj, hogy nincs 30 fölötti, gyerektelen, normális férfi, hanem az, hogy ők nem 30 év fölötti barátnőt keresnek. 30 év fölötti nővel kevesen mernek kapcsolatot kezdeményezni, mert feltételezik (nagyrészt joggal), hogy azonnal gyereket akar. A 30 éves férfi meg ezzel még ráér.
2020. júl. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
43%
#33 ezert kell megfeleloen kommunikalni
2020. júl. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező, szerintem keress külföldi párt - nyugatra menj, ott nincsenek ennyire rákattanva a 30 évre meg ezekre a hülyeségekre.
2020. júl. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
56%
Nincs kölköm, 38 F
2020. júl. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon nehéz ilyet találni ,vagy csak én lakom túl rossz helyen.

31N gyermektelen

2020. júl. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
54%

Sok ilyen van, ismerőseim között is. Én is, 35 évesen gyerek nélkül vagyok még.

Szerintem egyszerűen aktívan keresni kell és akkor fogsz találni.


F

2020. júl. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
67%

Valaki írta,hogy 35 évesen már gebasz van az illetővel ha gyerektelen.

Számomra pl sokkal nagyobb gebasz az,amikor 35 évesen már elvált több gyerekes férfi valaki. Vagy ha több nőtől van több gyereke :D

Ezek mindig is intő jelek voltak a számomra , szóval szerintem nem feltétlenül idióta az ,aki még nem hagyta el a családját :D

2020. júl. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
51%

Selejtes az a férfi, aki 30 feletti és nincs gyereke és/vagy párja?! Hogy mi van??

Először is felvilágosítanék 1-2 embert, mert láthatóan maguktól nem sikerült rájönni, hogy nem mindenki akar gyereket!! És ezzel nincsen semmi baj, ettől senki nem lesz selejt. Nekem speciel számos olyan férfi ismerősöm van, aki szingli 30as, de mindegyiknek volt már kapcsolata, épp csak JELENLEG nincs, ettől szintén nem lesz selejt senki. Elég meredek ilyeneket ismeretlenül kijelenteni. Attól, hogy perpill nincs kapcsolata valakinek és már elmúlt 30, az nem jelenti hogy gubanc van az emberrel, ellenben aki ennyi idős korára már elvált és/vagy gyereke is van, neadjisten több nőtől/férfitől van több gyereke, na azokkal sokkal-sokkal jobban vigyáznék, mint egy szinglivel. Sok jót nem tudok mondani azokról, akik pl már elváltak egyszer és a második/harmadik nőt csinálják fel... Ismerek ilyet, az a fickó olyan is. Szóval talán nem kéne hülyeségeket összehordani meg általánosítani és ismeretlenül ítélkezni.

2020. júl. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!