Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan családok, amelyek...

Vannak olyan családok, amelyek tagjai nem gondozzák elhunyt szerettük sírját. Ha pedig ezt más teszi meg helyettük, akkor köszönetmondás helyett vicsorognak. Jól van ez így?

Figyelt kérdés

2020. júl. 8. 14:35
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
96%

#59 - 60:


Abszolút egyetértek veletek!


A kérdező meg kapirgáljon a saját szerettei sírhantján!

(de sejtésem szerint kamu az egész, és tényleg a bulvárhírre repült rá, és gumicsontként bedobta)

2020. júl. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
93%

"Megértem, ha valaki öreg és nincs ereje kijárni a hozzátartozója sírjához. De olyan fiatalok, akiknek autójuk van, miért nem látogatják az elhunyt hozzátartozójuk sírját?"


De most komolyan... Mi közöd hozzá?

De ha már kérdezted, én elmondom, én miért nem járok a temetőbe. Mert gyűlölöm a temetőket. Egyetlen pillanatig sem érzem úgy, hogy a szeretteim ott lennének. Mert nincsenek is ott.


Ezért is rendelkeztem úgy, hogy ha majd meghalok, engem elhamvasszanak és szétszórják a hamvaimat. Hogy senki se essen abba a hibába, hogy azt gondolja, hogy én ott vagyok az alatt a két köbméter föld alatt, és engem látogatni kell.

2020. júl. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
82%

Én biztos, hogy az életbe nem fogok sírokat gondozgatni. Sőt, sírhelyet fizetni sem, nagyon kemény pénzekkel lehúzzák a sok babonás embert, akik azt hiszik, hogy annak a darab márványnak bármi köze van a halott szerettükhöz. Elhamvasztatok szépen mindenkit, és ennyi. Sem időm sem kedvem ehhez az egész képmutatáshoz.

Szerintem amiatt senki nem lesz ideges, ha leraknak egy szál virágot a szerette sírjára, vagy lesöprik róla a száraz leveleket. De konkrétan átrendezni egy sírt, vagy kihúzgálni a már beültetett virágokat, az bunkóság.

2020. júl. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
96%
A Kérdező rendkívül buta. De én ígérem, ha valaki hozzányúl anyukám sírjához, az utána a rendőrségnek meg a bíróságnak magyarázhatja, hogy de neki csak a szemét bántotta...
2020. júl. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!