Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan családok, amelyek...

Vannak olyan családok, amelyek tagjai nem gondozzák elhunyt szerettük sírját. Ha pedig ezt más teszi meg helyettük, akkor köszönetmondás helyett vicsorognak. Jól van ez így?

Figyelt kérdés

2020. júl. 8. 14:35
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
75%

"Ja, Halottak napján kimegyünk a temetőbe. Számukra ezzel ki is merült az elődeik iránt kinyilvánított szeretet és tisztelet."


Óh, igen! Mert a halottakat csak a temetőben lehet tisztelni!

És aki kimegy a temetőbe képmutatni, akkor az már húúú, de tiszteli meg szereti az elhunytat.

Nem véletlenül vetem meg az emberek 99%-át, és tartom őket egy nagy kupac trágyának. Képmutató, aljadék szar majdnem mindegyik. Phö!

2020. júl. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
91%
Ezt engedjétek el. Van egy véleménye, azt szajkózza. Le se szarja ki és mit érvel. Felesleges szájtépés.
2020. júl. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 hisztynka ***** válasza:
90%

A mi falunkban is van egy idősebb 60 körüli nő, akinek ez a mániája, hogy mások sírját önkényesen csinálja.

Utána meg mindenkinek kipletykálja, hogy melyik család hozzátartozójának nyughelye milyen gazos volt és mártírkodik, hogy ő milyen fáradt, mert a fél temetőt lerendezte és őt senki nem értékeli.

Márta néni, csak nem ön írta ki a kérdést??

2020. júl. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
88%

Hogyhogy miert nem gondozza? mert nem mindenki unatkozo öregasszony.. munka mellett nem ez a kikapcsolodas.


Ahhoz hogy tiptop legyen 2 -3naponta kene odajarni.(én nem akarnám hogy ezert elpöfögjön oda hetente

Az is eleg baj az hogy az ilyen hulye oreglanyok "meg ne szólják' lebetonozzak inkabb az egeszet a francba meg művirágot vesznek. Csak termelik a sittet meg műanyagot az álszentek miatt akik ilyen kulsosegeken csámcsognak.

2020. júl. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
100%
Az Anikó esete nem azért undorító, mert virágot vitt. Soha olyat nem hallottam még hogy valaki megharagudott volna, mert virágot vittek a szerette sírjára. Az Anikó azért undorító mocsok, mert vádaskodik és nyilvánosan gyalázza a családot, hogy magát istenítse és kapjon 15 perc hírnevet, mert amúgy a kutyát se érdekli. Én pl eddig azt se tudtam, hogy ez a nő a világon van. Jól tette a család, hogy feljelentették, remélem alaposan megrángatják.
2020. júl. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem az volt a fő probléma, hogy hozzányúltak, hanem hogy kitették facere, hogy van neki sok exfelesége, meg gyereke és hogy néz ki a sír?! ehhez tényleg semmi közük.
2020. júl. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
95%

#53: én már korábban leírtam, hogy egy túlbuzgó önkéntes nyanyáról lehet szó, akinek nincs saját élete, és a másokéban vájkál...


:-D

2020. júl. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem senkinek sem kötelező a temetőlátogatás. Ahhoz pedig senkinek semmi köze, hogy ki mikor és miért jár ki.


Engedtessék már meg, hogy mindenki magának ossza be az idejét és ne mások pofázzanak bele, hogy mit csinál.


Nem a te hozzátartozód, hagyd békén!


Tényleg marha nehéz lehet valakinek a saját dolgával foglalkozni.


Ha meghalnék is rohadtul idegelne, ha valaki baszkurálná a családon kívül a síromat.


Amúgy tudtad, hogy előbb utóbb, ha nincs kifizetve a sírhely, akkor kiadják másnak? Ilyen alapon ez sokkal durvább, de nem elvárható, hogy valaki ennyi pénzt elő tudjon teremteni.

2020. júl. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 Andizsuzsi ***** válasza:
92%

"Sőt: uram bocsá, még talán az sem égbekiáltó bűn, ha egy vadidegen sírról leszedem az elszáradt gazokat, mert azok bántják a szememet."


De, az. És hogy a Gesztesi családnál maradjunk, a fia elmondta, hogy ők úgy akarták volna lefedetni a sírt, hogy rajtmaradnak a virágok, amik a temetéskor kerültek rá. Joguk lett volna hozzá? Természetesen. Lehetőségük nem lesz rá, mert egy magamutogató dubajozásból kivénhedt pcsa 5 perc hírnévért tönkretette. Arra azért kíváncsi lennék, hogy a virágokat, amiket odaültetett kijár-e minden nap öntözni?

Jó lenne, ha végre már mindenki a maga dolgával foglalkozna.

2020. júl. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
98%
Más sírjához odanyúlkálni majd lefotózni és feltölteni a FBra kb olyan mint amikor az unatkozó tizenévesek kimennek a temetőbe vandálkodni közben meg bepucsítanak a sír tetejéről a kamerába.
2020. júl. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!