Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan családok, amelyek...

Vannak olyan családok, amelyek tagjai nem gondozzák elhunyt szerettük sírját. Ha pedig ezt más teszi meg helyettük, akkor köszönetmondás helyett vicsorognak. Jól van ez így?

Figyelt kérdés

2020. júl. 8. 14:35
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
96%
Biztos vannak ilyenek, mert vannak furcsa családok.
2020. júl. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 A kérdező kommentje:
Megértem, ha valaki öreg és nincs ereje kijárni a hozzátartozója sírjához. De olyan fiatalok, akiknek autójuk van, miért nem látogatják az elhunyt hozzátartozójuk sírját?
2020. júl. 8. 15:26
 33/64 anonim ***** válasza:
92%
na, ujabb lipot-szokeveny, monomaniasan ismetelgeti a sajat f*szsagat, vegig se olvassa mit valaszolnak neki. hagyjuk mar, minek valaszoltok neki?
2020. júl. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
96%
Bárki odamehet, vihet virágot mécsest. Ez termeszetes. De ha mondjuk odaültetne valamit, es mondjuk en is pont oda akartam volna tenni kiakadnék. Hiszen en se mehetek örökké oda, baromi melegben szintén nem fogok, kb 2 nap alatt meg kiszárad minden ha nincs örökké locsolva. Nalunk is volt ilyen h megszólnak a faluba mert nincs gondozva a sír. Oke csak a sok vénlány nem tudta hogy csináltatva lesz a kő ( a réginek fedele nem volt, csak körbe meg eleje a névtáblával)Amikor ugy döntöttünk csinaltatunk fedelet is, nyilvan nem ültettük tele, de a pletyka ment hogy még egy virag sincs.Ami nem igaz amugy is a melegbe koszorút viszünk, általában toboz meg hasonló alapút. De mindegy. Bactatni a masikat jó volt. Na a masik szép eset az volt amikor megszóltak valakit hogy miert nem gondozza a rokona sírját. Igaz egesz életében gonosz volt, es most nagyon szepen fejeztem ki magam, hát én se vittem volna egy darab gazt se arra az emberre. Mindíg mindennek oka van, ha parlagon hagynak egy sírt annak is. Na a masik kedvencem az volt amikor szintén be akartak szólni, hogy nincs gondozva a sír. Konkretan a sír melletti területet minden oldalról lebetonoztattuk. Szoval a mi sírunk meg a másik közt levő távolság feléig. Akkor szóltam az illetőnek hogy mégis mit kéne gazolgatnom amikor az a rész amit emleget bőven már az övéké. Ugyhogy en nem rendezkedem másénál. Ami engem érint azzal foglalkozok. Nyilvan ha nagymama sírját megcsinálom es lecseszne unokatesóm hogy miert gazoltam ki hát kiakadnék rá. De mielott mondjuk teleultetnem valamivel a sírt, megbeszélnem vele hogy mit szól.
2020. júl. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
98%

"De olyan fiatalok, akiknek autójuk van, miért nem látogatják az elhunyt hozzátartozójuk sírját?"


Mert nem érnek ra/messze laknak/nincs kedvük. Magánügy. Közöd nincs hozza.

2020. júl. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
91%
Drága Kérdező, mi a fene közöd van neked ahhoz, hogy ki hogyan gondozza a szerettei sírját? De tényleg? Hogy mered bárkin is számon kérni, mit tesz és mit nem tesz a családtagjai sírjával? Miért nem a saját dolgoddal foglalkozol?
2020. júl. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
5%
Amúgy az állhat a dolog hátterében, hogy emlékezteted őket arra, hogy mekkora sutyerákok, mert még egy sírt sem képesek gondozni, ha meg kitudódik, el lesznek mondva mindennek.
2020. júl. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
48%

32: más emberek, más szokások.


Téged se kényszerít senki arra, hogy mondjuk olyan szokást ápolj, ami neked nem fekszik...

2020. júl. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
96%
#36/: én is írtam az előbb, hogy biztosan se kutyája-se macskája, és mások ekézésével tölti az idejét.
2020. júl. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
4%
Itt szerintem sok válaszolóval pont ez a helyzet, hogy lusták, viszont szégyellik, hogy nem gondozzák a szeretteik sírját, ezért idegesek lesznek az ilyen kérdésektől.
2020. júl. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!