Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyi az éhező,...

Tényleg ennyi az éhező, fillérekkel küzdő ember?

Figyelt kérdés
Egyik tegnapi kérdésnél láttam a sok választ, hogy soknak nem jut ételre. Én éa anyukám is sokszor járunk így, hogy gondolkozni kell mikor mit egyek, hogy kibírjam éhezés nélkül. Valóban ennyi sorstárs akad? Ez borzasztó. (az internet munkaeszközöm, ha nem lenne, attól a kevéstől is elesnék ami van)
2010. aug. 2. 10:02
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
65%
lehet hogy önző meg az is önző aki megtehetné h szül anygilag csak épp önző mert lekéne mondani a hawai dizsi napszeművegről,bulikról,utázásokról...
2010. aug. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:
A vállakozókhoz csak annyit fűznék, hogy nyilván itt is kerüljük a végleteket, én csak azt nem értem a bányamunkás, miért kap havi százat, aki meg az irodában csücsül, miért ötszázat? Ezt sose értem meg, hogy a nehéz fizikai dolgozókat, munkásokat, miért nem lehet normálisan megfizetni? A hangsúly a normálison van, úgy gondolom a munka fejében kéne fizetni z embereket és nem "szint" szerint. Erre persze lehet az a válasz, hogy "hiszen ő tanult" és ez igaz is lenne, de ettől független a gazdasági szféra túl van fizetve, kellene egy kis realitás. Majd ha a vidéki nem tud termelni, mert nincs miből, kiváncsi leszek, mit eszik a főigazgató. (persze már erre is van megoldás, hozzuk külföldről) Ezeket úgy mondom, hogy pesti vagyok. Az anyaság pedig nem szabadna, hogy az anyagiaktól függjön. Az, hogy egy nőből anya lehet, a legnagyobb csoda a világon. Kár lenne, ha ez a csoda is elveszne a karrier, siker és a pénz miatt. Így kérem ne törjünk pálcát a másik fölött.
2010. aug. 2. 14:24
 23/47 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit mondok neked te aki önzőnek titulálsz engem mert vagy pelus vagy kaja van néha hó végén?Képzeld én sem álltam ám így anyagilag mindig...Sőt képzeld nagyon jól éltünk mikor teherbe estem.Nem véletlenül vállaltam be a kislányomat.De képzeld a párom a válságban elveszítette a munkáját a hitelem megnőtt és tudod mit gyerekként én is turiból öltözködtem és nem lett semmi bajom tőle....Sajnálom h vannak ilyen szánalmas emberek...Mert te is csak azt nézed h szegény vagyok de az eszedbe sem jut h jutottam el eddig.És nem kell lenézni engem.A lényeg hogy a lányomnak meg van mindene ha nem is mindig új és nem is mindig márkás.Egyébként nem érdekel mennyire vagy felháborodva mert semmi közöd ahhoz h mire vállaltam a gyerekem.Én válaszoltam 1 kérdésre és ha nem tetszik akkor sajnálom...Mindenesetre téged jobban sajnállak mint magunkat....Mert nem vagyunk gazdagok de boldogok igen....Neked meg úgy nézem az a legnagyobb boldogságod h leszóld a másikat...Gratulálok ez aztán az életcél.
2010. aug. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
100%
előző igazad van mindenben lehet turiba járunk de számunkra nem a flanc meg a értéktárgyak az igazi értékek hanem a szeretet.Nekik az érték a pénz bmw,mobil,nekünk meg a szeretet ,és emberi érzések.
2010. aug. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
100%
a szegények néha boldogabbak,mint a gazdagok,mert valódi értékek szerint élnek,és nem érdekkapcsolatokban,mint a sok gazdag aki lenézi a szegényt de igazából ők a lelkiszegények.
2010. aug. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
66%
ha olyan jól éltetek miért van hiteled, és hol van a tartalékolt pénz?? takarékoskodni nem jutott eszedbe?
2010. aug. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
Mondjuk a lakás miatt van hitelem...És mért kötelező spórolt pénzemnek lennie azért mert jól éltem?
2010. aug. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam h gazdag voltam de soha nem volt filléres problémám.Nem éltem rosszul kb közép réteghez tartoztunk most meg az alsó középréteghez tartozunk.
2010. aug. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
100%
Miértvan hitel tudod azért mert ha nem lenne a sok ingyenélő tenyészfarm akit a mi adonkból segélyeznek,nem lenn probléma,meg amiatt a sok h*lye milliomos végkielégitéses sz*remberek miatt .A sok miliomos fizetéses s*ggfej miatt a normális ember nem tud megélni csak hitelből ezek meg élek mint marci hevesen,mert bologatásért kapják a milliókat ...
2010. aug. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, pont ezt akartam írni. Én kétdiplomás, irodai kismadár vagyok, de soha nem értettem meg, hogy a nehéz fizikai munkát végzők miért nem kapnak jobb fizetést! Édesapám és nagyapám is "melós" volt. Örültek, ha ha családjuk nak tudtak venni karácsonyi ajéndékot!
2010. aug. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!