Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne ezt megoldani?

Hogyan lehetne ezt megoldani?

Figyelt kérdés

Mai nappal nekem végleg betelt a pohár. Elegem lett az egyik személlyel akivel élek. Vérem, de nem tartom többet senkimnek sem, sem testvéremnek, sem véremnek, sem semminek, még egy lapát ... -nak sem. Anyám (akit szintén rövidesen oda teszek magamban, hogy senkimnek sem fogom tartani) nem tesz semmit, tehát én és a bátyám, aki szellemileg gyengén fogva sérült, mi csak tűrjük el, hogy ordít a zene, egyszerűen fölforgatja a házat, nem tesz maga után rendet. Ordít neki mindenki, hogy halkítsa már le, verjük a falat, csapkodjuk már az ajtót ő ennek ellenére sem.


Hogyan tudnék én innen elmenni, illetve hova? Ha nincs más, akkor intézet. Én nálam végleg betelt a pohár, még ott is jobb lenne szerintem, mint itt.


2010. júl. 31. 20:22
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Kollégium megint csak nem megoldható személyes okok miatt. Bár nem érdekelnek a személyes okok, egyszerűen csak több webes projektem van, amit ha hátra hagyok, össze omlik az amit 2 év alatt felépítettem és amiből van valamennyi kicsi zsebpénzem havi szinten, merthogy én még anyámtól azt sem kapok.


Nyugodtan, higgadtan nem lehet bátyámmal beszélni, kompromisszumot kötni.


Amúgy 17 éves vagyok.

2010. júl. 31. 21:10
 12/30 anonim ***** válasza:

szellemileg gyengén fogva sérült.


Ez vagy te is képtelen a magyarul érthető fogalmazásra. Biztos nem olvastad amit írtál..... olvasd el és értelmezd ha tudod.. Bocs .. Te is biztos fogyatékos vagy ha képtelen vgay értelmesen fogalmazni... Vagy éppenséggel 10 éves.

2010. júl. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Nem pszichiátria kell nekem, csak nyugalom.

Akkor aludjál. vagy lógjál

2010. júl. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Szellemileg gyengén fogva sérült. Ebből most mit nem értesz? Beteg, nem down kor szintű betegség, de beteg és jó lenne neki is a nyugalom, mint nekem.


Nem vagyok 10 éves. Bocsi, de egyszerűen zaklatott vagyok, remegek az idegtől.

2010. júl. 31. 21:16
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Szellemileg gyengén fogva sérült. Ilyen magyar kifejezés nincs.. esetleg SZELLEMILEG FOGYATÉKOS, VAGY ÉRTELMILEG FOGYATÉKOS, szellemileg GYENGÉN SÉRÜLT.
2010. júl. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

21:14@


Hú, ha megtehetném de jó lenne. Amint elaludnék, már is bömböl a zene, de még nem is valami szép zene, amire öröm lenne kelni, hanem ... inkább nem is mondom, hogy milyen.

2010. júl. 31. 21:20
 17/30 A kérdező kommentje:

21:19@


Akkor szellemileg gyengén sérült, ha neked úgy tetszik. Így is lehet fogalmazni, ahogy én mondom, legalább is mindkét háziorvosunk így mondta. Nem hinném, hogy mindketten hülyék. De most akkor van ötleted vagy bármi, megpróbálsz segíteni vagy ez lesz a téma?

2010. júl. 31. 21:23
 18/30 anonim ***** válasza:
még mindig az a véleményem, hogy a te gyógyszered gurult el :D XD...és az írás-olvasás sem erősséged ;)
2010. júl. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy segítettél.
2010. júl. 31. 21:28
 20/30 anonim ***** válasza:

Nem nics,mert még mnidig nem tiszta mi bajod.

Szíve joga a btáyádnak 10 év után megkeresni apádat ha őt érdekli ezért nem kell gyülölni. Az más,hogy te apád utálod,mert elhagyott.

Ezen kívül mi bajod?

17 vagy dolgozol a magad projektjein.. nem kapsz zsebpénzt ( na és én sem kaptam,mert nyáron megkestem) na és megkeresed vagy nem? Minek rázod magad ennyire.. Menj koliba ha tudsz ha nem bírj még ki egy évet felvételizz info szakra és menj el másik városba élni. Utána majd meglátod itt volt jobb vagy ott.

2010. júl. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!