Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne ezt megoldani?

Hogyan lehetne ezt megoldani?

Figyelt kérdés

Mai nappal nekem végleg betelt a pohár. Elegem lett az egyik személlyel akivel élek. Vérem, de nem tartom többet senkimnek sem, sem testvéremnek, sem véremnek, sem semminek, még egy lapát ... -nak sem. Anyám (akit szintén rövidesen oda teszek magamban, hogy senkimnek sem fogom tartani) nem tesz semmit, tehát én és a bátyám, aki szellemileg gyengén fogva sérült, mi csak tűrjük el, hogy ordít a zene, egyszerűen fölforgatja a házat, nem tesz maga után rendet. Ordít neki mindenki, hogy halkítsa már le, verjük a falat, csapkodjuk már az ajtót ő ennek ellenére sem.


Hogyan tudnék én innen elmenni, illetve hova? Ha nincs más, akkor intézet. Én nálam végleg betelt a pohár, még ott is jobb lenne szerintem, mint itt.


2010. júl. 31. 20:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
68%
Nekem ez így nem teljesen világos... Szóval vagy te, van egy bátyád, és akkor még van egy valaki, aki a testvéred és idegesít? Mert leírhattad volna szerintem érthetőbben is :D
2010. júl. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Így van. Van 3 bátyám. Egyik legnagyobbik, róla most nincs szó.


Van egy középső, ő szellemileg gyengén fogva sérült, vagy ahogy nevezik fogyatékos. De nem vészes, el lehet vele beszélgetni, de nem sok mindent fog fel.

Majd van egy alatta lévő, akit gyűlölök szívemből.

2010. júl. 31. 20:31
 3/30 A kérdező kommentje:
Jobban mondva, sok mindent nem fog fel. De fejleszthető, tehát nem dánkor, vagy hasonló.
2010. júl. 31. 20:32
 4/30 anonim ***** válasza:
72%
szerintem, agyilag nálad nem stimmel valami, össze vissza irkálsz minden marhaságot....
2010. júl. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
48%

Bocs de ahogy itt magyarázol te is enyhén olyan vagy mint a fogyi bátyád..

Szóval te vagy a kcist és az egyik bátyád aki utánad következik a sorbna utálod... a másik kettőt a fogyatéskot és a legnagyobbat nem ( talán ő már nem is él veletek)

Pontosan mi is a probléma.. mert nem hiszem,hogy a zene hallgatási stilusa lenne az.

És egyébként te hány éves vagy? Mert...

2010. júl. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
sajnos ez nem fog egyik napról a másikra változni. elsősorban szüleidnek kéne rendbetenni, de gondolom az évek során nem nevelték meg most meg már lehet késő. hogy mit tudsz csinálni? vagy megpróbálsz/tok beszélni vele (normálisan nem rögtön kiabálva) esetleg valami kompromisszumot kötni. ha tényleg menthetetlen akkor mehetsz esetleg koliba, nem tudom hány éves vagy. később pedig amint dolgozol elköltözhetsz.
2010. júl. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
mi az a dán-kór?? :DD
2010. júl. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Down-kór vagy szindróma akar lenni. Vagy valami új DÁn betegség
2010. júl. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

20:49@


Te most ezt miből vontad le? Leírtam érhetően, hogy van egy bátyám, akit gyűlölök és nem fogok vele élni tovább, mert már hónapok óta egy kretén, b*zi. És igen, nem csak egy sz*ros zene hallgatásról van szó, hanem arról is, hogy egy haszontalan, és ott tesz keresztbe ahol tud. Legjobban azért gyűlölöm, mert elment 1x apámhoz, nem olyan régen, amit nem fogok soha megbocsájtani.



Van egy másik, aki nála idősebb, ő vele igen csak kijövök és tisztelem és szeretem, mint testvérem, mert mikor gondban vagyok, segít, ő a szellemileg gyengén fogva sérült.


Van egy még nagyobbik, ő nem velünk él. Tehát arról most nincs szó. Bár ő néha benéz, néha megyünk valahova ezt azt csinálunk, de már lassan-lassan családos ember lesz.


Probléma, hogy képtelen alkalmazkodni hozzánk és mindezek ellenére anyám védi. Nem fogom soha testvéremnek tartani, mert elment egy olyan emberhez (apámhoz), aki több 10 évig még egy árva csokit sem küldött, hogy "Boldog születés napot fiam." )Ezaz, amit én apámnak az életben nem bocsájtok meg, és mindezek ellenére, még elvárja, hogy tiszteljem őt, hát elküldtem oda, ahova gondoljátok. 10 év eltelt, nincs szükségem apára már...) Majd apám vissza küldte, hogy ő nem vállalja, mert az élet társával nem akar össze veszni. De ez egy következő hosszú történet, ennek semmi köze ehhez.


De most úgy is jönnek a hozzászólások, hogy hú én velem van a baj. Igen? akkor írjátok le, hogy mi, mert hogy a gyűlölt bátyám ellen nem egyedül vagyok, az is biztos. (Össze vissza hazudozik a haverjainak is, hogy én motorozok de jogosítványom nincs és ezt mind azért, mert ő szégyenli, hogy nem ment el az okmány irodába, hogy megcsináltassa és legyen motorja, mikor még megtehettük.)


Fontosabb dolog, hogy neki támad mindenkinek ha úgy van kedve. Ököllel neki megy annak a bátyámnak aki beteg. Ez így oké? Még mindig én vagyok a hülye? Ha így van, akkor én kérek elnézést.


Ez fért bele röviden.

2010. júl. 31. 21:02
 10/30 A kérdező kommentje:

Tök mindegy, hogy mi a downkor, firefox gyorsan ezt dobta ki. Semi köze ilyen betegségekhez, születése után volt egy betegsége, amit szerintem is és mindkettő háziorvosom szerint is nem vettek észre.


Jó lenne, ha nem poénkodnátok, mert semmi poén nincs ebben. Az ideg megöl komolyan. Nem pszichiátria kell nekem, csak nyugalom. Tudom magamról, hogy le tudok higgadni és jelenleg nincs is itthon a legfiatalabbik bátyám, akit gyűlölök, ezért nyugodt is vagyok valamennyire.

2010. júl. 31. 21:06
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!