Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalok! Ti "engedelmeskedtek...

Fiatalok! Ti "engedelmeskedtek" a szüleiteknek?

Figyelt kérdés

Tehát ha azt mondják, hogy mondjuk mosogass el, vágd le a füvet, meg ehhez hasonló házimunkákat megcsináljátok? Szülők véleményét is kérném!

A másik, meg, hogy a szobafogságot komolyan veszitek?


2010. júl. 30. 20:07
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Én szoktam segíteni. Például ha levágják a füvet akkor leseprem a betont, a sövények között kigazolok :D néha magamtól mosogatok, ja és szeretek porszívózni :D de anya szereti a benti dolgokat egyedül megcsinálni. Ezért ha apa itthon van kimegyek hozzá szerelni :D

Nem szoktam büntetésbe lenni. Csak ha rossz jegyet kapok akkor addig nem gépezhetek ameddig nem javítok. Kb ennyi.

13/L

2010. aug. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

volt mikor "régen" megkértek vmire én mindig azt válaszoltam h miért én b(van egy 4 évvel idösebb bátyjám) a válasz az volt h azért mert te lány vagy :/..elég heves természetü voltam mindig kiakadtam és már ordibálásig fokozodtaka dolgok pedig csak megkértek h ebéd után törölgessek el. törölgetni nem szeretek, inkább mosogatok.

mostmár 20éves fejjel megcsinálok mindent pár dolgot értékeltem magamammal és szüleimmel kapcs. h sokat köszönhetek nekik mind anyagilag támogattak a sportban tanulásban és mind családilag, mindet megtudunk beszelni! mivel nyár van szivesen csinálom meg a mosást teregetést vasalást, fözést mivel igy jobban el is telik az idö. ez anyukámnak is jo mert ha napi 10orát dolgozik utána szegénynek nem kell még az itthoni dolgokat is a nyakába venni. hálás is érte. suliközben is segitek neki szivesen csak akk sokat kell már tanulni.

ami engem a éegjobban zavar h a tesom alig csinál vmit..megigr ezt azt és nem is csinálja meg..ezen mai napig kiakadok. ö mért különb?na mind1=)

20/L

2010. aug. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:

Én is szoktam nekik segíteni ha megkérnek....


de mondjuk engem meg a nővéremet úgy neveltek/nek :P a szüleink, hogy igy ami családhoz fűződő téma azt megbeszéljük.., nem szoktak kiabálni meg szobafogságot adni...(de nem is adunk rá okot)

max. az szokott lenni hogy a nővérem 18 (de még középsulis és nagyon gyerek :P) ha az van megbészélve h 3-ra jön haza és 6-kor lép be az ajtón akkor nem mehet el a következő hétvégén sulis időben...

2010. aug. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Ha kérnek valamit, azt persze, hogy megcsinálom. De nálunk rendszerint az van, hogy fölajánlom, hogy megcsinálom ezt meg azt, mondják, hogy "áá, ugyan nem kell, hagyjad csak!", aztán meg nekem esnek, hogy miért nem csináltam meg. :((
2010. aug. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!