Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 év felettiek, Ti mennyi...

18 év felettiek, Ti mennyi pénzt adtok a szüleiteknek?

Figyelt kérdés
Leginkább olyan fiatalok véleménye érdekel, akik tanulnak, mellette dolgoznak és a szüleivel élnek. :)
2011. jún. 29. 09:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nappalira jártam, és mellette dolgoztam, az nem volt annyi, hogy abból haza is adjak. A szüleimmel úgy egyeztünk meg, hogy otthon lakom, adnak enni stb., de külön nem kérek pénzt másra. Ez így mindenkinek jó volt.
2011. jún. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen idős koromban ebben a helyzetben nem adtam haza semmit. Megpróbáltam magam eltartani a keresetemből. Ez is nagy segítség volt a szüleimnek. legalább akkora mintha hazaadom a pénzt, amit ők erre arra visszaadnak.
2011. jún. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Amikor fősulis voltam, 20ezret adtam anyunak, de azt azért is mert a tandíjamba besegített, és törlesztettem azt is.

(Jövedelmem akkor: 34ezer árvaellátás, 7végére 2 munkahely, az kb. 15-20ezer volt egy hétvégére.)

22/l

2011. jún. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit, mert az orvosi egyetem elején járok, és nincs időm/energiám dolgozni. Elég "fizetség" az, hogy édesapám fizeti a nem kevés gyerektartást utánam. Megbeszéltük édesanyámmal, ha majd tudok mellette dolgozni, akkor sem kell hazaadnom, mert nincs rászorulva, inkább gyűjtsek az önálló életre. Nagyon szerencsésnek érzem magam, hogy így tudnak támogatni.
2011. jún. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%

Én mikor még otthon laktam havi 20E adtam haza. Ezen felül még bevállaltam egy bevásárlást is. (kb.6-8000Ft)

Ja és nekem senki sem fizette a fősulimat...

Eltartottam magam, és fizettem a sulimat.

2011. jún. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%
Én nagyon szerencsés vagyok, mert 25 éves koromig laktam otthon, de sosem kértek pénzt a szüleim. Inkább annak örültek, hogy van keresetem és tudok gyűjtögetni. Pedig ők sem álltak ám olyan jól anyagilag.
2011. jún. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
nem adtam, haza pénzt. középiskolás koromban és fősuli mellett is dolgoztam anyám üzletében heti 1-2-3 napot, apunál is segítettem a vállalkozásban... ha kellett beálltam vasat darabolni, fúrni, hajlítani, sorjázni...stb. már elköltöztem otthonról. apukámék segítettek, hogy létrehozzam a saját vállalkozásomat és most már eljutottam oda, hogyha pénzre van szükségük tudok nekik gond nélkül adni.(nem kölcsönbe) 23L
2011. jún. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom havonta 40e-t ad haza,de a szülei ezt keveslik és ha használja az autót, akkor is ő tankolja.
2011. jún. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

egyedül nevel anyukám, ezért neki a legnagyobb segitség az hogyha úgymond rám nem kell költenie és eltartom magam,de attól független főleg nyáron mikor tudok dolgozni szoktam neki adni pár ezret és be szoktam vásárolni anélkül hogy kérné ilyenek.... :)


18L

2011. jún. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
21 éves vagyok, konkrét keresetem nincs, de ilyen hobby-munkákból, és egyéb szezondolgokból kijön az, hogy fenntartsam magam egyetem ideje alatt. Hazaadni nem tudok, de nekik bőven segítség, ha nem kell nekem fizessék a heti ingázást stb.
2011. jún. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!