Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Nektek hány évesen...

Lányok. Nektek hány évesen volt először pasitok? és hogyan mondtátok el a szüleiteknek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 18:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15, és nem mondtam el sehogy, rájöttek maguktól :D
2011. júl. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
13, és hát az vicces volt :D ültem a gép előtt és a fiúval msneztem mindig és egyszer csak kimentem a konyhába és mondtam anyának, hogy megyek mozi ba a(z) X-el. Erre anyám. És ki engedett el? Erre elnevettem magam és megkérdeztem hogy ügye elmhetek és elengedett. :D De nálunk anyukám mindig tudja a pasit. :) 15/L
2011. júl. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18. szülinapomon jöttünk össze :), de tetszett már előtte is, kb fél évig :)
2011. júl. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
12évesen.Egy 8os 15éves srác.Nem tudtak róla :S Azóta is van egy kis bűntudatom :S
2011. júl. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
olyan 12 évesen ált. suliban jártam az osztálytársammal, de ugye ez csak vicc, ilyen korban jrni. Aztán 14 évesen ugyan ez az osztálytársammal, akkor kicsit komolyabb is volt. Azóta nem jártam senkivel, inkávv élvezem az életet. Jah és sosem szóltam a szülőknek, nem kell nekik midnent tudni az én magánéletemről
2011. júl. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%
16 évesen. Hát autóval szokott hazavinni aztán anyuék megkérdezték, hogy ki az aztán megmondtam :D
2011. júl. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
14 voltam,eleinte tiltottak mikor elmondtam,de azóta eltelt 2,5év és még mindig együtt vagyunk :)
2011. júl. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

17

Mikor leléptem otthonról esténként mindig megkérdezték hová megyek. Mondom el. :D Erre megkérdezték kivel. Mondom valakivel. :D Itt már gyanús volt, hogy nem akarom elmondani... A következő kérdés: De úgy mégis...???

Akkor mondtam,hogy egy fiúval. És hát ugye egyre többször találkoztunk, egy idő után már otthon is kezdtem a nevén hívni:D Aztán megint eltelt egy kis idő akkor már fel is jött hozzánk, találkozott anyuékkal, aztán tulajdonképpen onnan lett "hivatalos".

21/L

2011. júl. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

18 évesen,

mikor elmentünk sátorozni, akkor ugye szóltam, h hova megyek, persze, el kellett mondanom, h kivel, h mi a neve.

2011. júl. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
15 évesen az első komolyabb, amit érdemes bejelenteni. Látták rajtam, hogy van pasim, tök boldog voltam:D
2011. júl. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!