Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Nektek hány évesen...

Lányok. Nektek hány évesen volt először pasitok? és hogyan mondtátok el a szüleiteknek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 18:28
1 2
 11/13 ava87 ***** válasza:
14 évesen. Nem volt semmi különös, anyuéknak elújságoltam, hogy randira hívott egy fiú. A srác eljött a házunk elé, elmentünk egyet sétálni, aztán hazakísért. A szüleimnek nem volt semmi kifogásuk ellene. Mondjuk nem jártunk sokáig, talán egy hónapig, és egyetlen egyszer csókolóztunk :) De onnantól már megszokták a szüleim, hogy olykor járok valakivel, nem volt ezzel problémájuk.
2011. júl. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

komoly csak 18 évesen lett. előtte kavargattam pár sráccal, csókolóztunk, sétáltunk, sörözni mentünk. ennél több nem történt.

aztán amikor jött a nagy szerelem, akkor büszkén mutattam be anyumnak a fiút :)

nem volt ebből sosem probléma, nyáron mindig el voltam engedve, bulizhattam, pasizhattam :)

2011. júl. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
16,azaz most.Úgy volt,hogy buliban megismertem,utána írt neten,hogy tetszem neki meg minden,közben ezeket meséltem itthon is,következő héten össze is jöttem a sráccal.Nagyon gyorsan elfogadták itthon,mindenki nagyon szereti.Ennek immár 2 hónapja és 3 napja:) És nagyon imádom
2011. júl. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!