Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikusok! Ti hogyan mondtát...

Leszbikusok! Ti hogyan mondtátok el a szüleiteknek, hogy? Mit szóltak hozzá?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Nem vagyok leszbi, de van egy b*zi srác ismerősöm, ő egyszer gondolt egyet, és elmondta a szüleinek. Az anyja egyből rábólintott, jólvan kisfiam, te dolgod, én megértem. Az apja viszont nem, ő kitalált mindent, hogy neem ez nem lehet, biztos csak identitás zavarod van, csak kéne neked egy nő, aztán meggondolnád magad egyből.


Később a gyerek nem tágított, minden ismerősének, haverjának, még a tanárainak is küldött emailt, amiben elmonta, hogy ő b*zi.


A válaszok olyanok voltak, hogy senki sem hitte el neki elsőre, csak többszöri bizonygatás után :)


Persze nem hittek neki, mert nem látták a srácot még se nővel, se férfival, és nem látszott rajta semmi különleges, szóval így furcsa volt elhinni bármit is.


Előszőr én sem hittem neki, de hát annyira mondogatta, hogy de de őt nem érdeklik a nők, csak a pasik, mutatott pasikról képeket is ami tetszett neki... így elhittem, végül is, nekem mindegy, csak furcsa volt.

2010. ápr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
En sem vagyok leszbikus, de a rokonom homoszexualis. Szerintem nem jo utat valasztott arra, hogy elmondja es ezzel meg tobb ketseget es fajdalmat hagyott a szuleiben. Az anyjaval telefonon kozolte, ami szerintem alapbol bunkosag es gyavasag. Kb. olyan, mint SMSben szakitani. Az anyja sokaig sirt miatta, de vegul elfogadta. Az apjanak tovabb tartott elfogadni (sok evig), de mar o is elfogadta. Termeszetesen nem orultek neki, de annak orulnek, hogy boldog, mert mar 11 eve boldog parkapcsolatban el...csak hat gyerekuk sosem lesz, pedig akarnak, de ugye ket egynemunek nem lehet. Nem beszelunk a melegsegerol a csaladban. Mindenki tudja meg beszelgetunk a parjarol, de ugy sosem jon fel, hogy meleg vagy ilyesmi. Sosem mond errol senki semmi rosszat. A lenyeg, hogy boldog, a szuloket ez erdekli, viszont van, aki nehezen fogadja el, sok evig is tarthat. Ember fuggo.
2010. ápr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Es ahogy az elso is irta, az en meleg ismeroseim egyiken sem latszik, hogy melegek.
2010. ápr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Mikor a barátnőmmel 1hónaposak voltunk, még 15 éves voltam, a barátnőm pedig 16. Anyukám gyanúsnak tartotta h hirtelen ennyit találkozom egy "idegen" lánnyal. Egyik nap mikor benyitott, a barátnőm pólója fel volt csúszva. Az este pedig megkérdezte anya,hogy a lányokat szeretem-e. Ezt az anyák megérzik szerintem bizonyíték nélkül is.

Elmondtam,hogy mi a helyzet, és nagyon sírt. Napokig sírt miatta és megakart változtatni. Mindennel próbálkozott...a barátnőmtől is eltiltott,de látta, hogy én nem tágítok,szerelmes vagyok, így hát most majdnem 8hónapja együtt vagyok a barátnőmmel, és anya 1hete mondta, hogy elfogad, de itthon nem lehetünk úgy, hogy itt van anya is, és hetente 1x találkozhatunk,de nemérdekel, mert nagyon szeretem a barátnőmet. Anya valószínűleg azért viselkedik így, mert kemény keresztény családban nevelkedett.

Apa totál lazán veszi a dolgot.


A barátokkal kapcsolatban pedig...vannak olyanok akikkel megváltozott a barátságom emiatt, és nagyon homofóbok, de nem hagynak el, mert a barátaim. Viszont van olyan lány,akinek mikor elmondtam, azóta szoros kapocs lett köztünk, és most ő a legjobb barátnőm, és a barátnőmet is nagyon szereti.

A nagyszüleimnek meg távolibb rokonoknak nem mondom el, mert nagyon durván kiakadnának.

100%-osan nem publikus a dolog, ha olyan kérdezi meg tőlem akivel csak köszönő viszonyban vagyok,akkor letagadom. Nem szégyellem, de az a legrosszabb mikor ujjal mutogatnak rád az emberek.

Tudni kell, kinek lehet elmondani.

2010. ápr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hm..ez érdekes kérdés:) Nálam ez úgy kezdődött, hogy kb 1 éve megláttam egy csajt és tök megtetszett, felkeltette a figyelmem..aztán hetekig kerestem közösségi portálokon, hogy mi az hogy egy városban lakunk, ráadásul kisvárosban és nem ismerem..2 hét után megtaláltam és felvettem msnre..jól beleestem, de mindeközben volt egy majdnem 1.5 éve tartó heteró kapcsolatom.. na mindegy szépen faszán felborult bennem minden, ami addig volt:) aztán anyámmal beszélgetek, mondom neki hogy van valaki aki tetszik...körbeírtam, és stimmelt minden, tök normális leírást adtam.. erre anyám: na naa mondd el, nincs semmi baj vele, elmondhatod, segítek..(anyám amúgy tök jófej meg minden, modern meg iesmi) és mondtam neki hogy "de anya, egy icipici lyuk tátong a történet közepén!:$" erre bazzeg rákérdezett, hogy CSAAAAJ? én meg elkezdtem röhögni..aztmondta hogy menjek el orvoshoz mert ez nem normi..aztán igazából nem nagyon beszélünk róla:D de felfogta, és tök bírja a csajt is:) apámmal más volkt a helyzet..ő szerintem vágja, ugyanis ránk nyitott, néha vannak humorosabb megjegyzései de konkrétan szerintem rá sem mer kérdezni..:)
2010. ápr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!