Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Hogy mondtátok meg a...

Fiuk! Hogy mondtátok meg a szüleiteknek h érdekelnek a lányok?

Figyelt kérdés
Tudom furcsa kérdés. Eddig mindig lepleztem, de mostmár eljött az idő, hogy legyen csajom stb. Amikor finoman próbáltam célozgatni, akkor elterelték a szót. Nyílten meg nem merem elmondani, mert félek hogy majd kérdezgetnek stb.... Ti szüleitek ezt hogy fogadták? Nálunk ez ilyen tabu téma, van egy csók a tv-ben és már elkapcsolnak, ha ott vagyok. Vagy még korai? 17/F
2010. febr. 21. 17:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg egyszer azt mondani az őseidnek, hogy a fiúk érdekelnek. Ne félj, rögtön fel fognak figyelni a dologra :)
2010. febr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
nem korai 17 évesen egy barátnó. Szerintem egyszeráen mond meg nekik
2010. febr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

.......aztán még boldogok is lesznek,hogy még is csak a lányok a nyerők nálad. :D


/bocs a viccért,majd írnak komolyabbakat is,remélem :) /

2010. febr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hát, voltunk egyszer strandon, és volt ott egy fószer, nagyon ki volt gyúrva , még a szakálla is izmos volt és plussz férfi tangát hordott. Erre gúnyosan mondtam, hogy "De szép szál gyerek'(lehetett vagy 18). De a röhögés helyett semmi nem volt.



És ha ugy mondanám, hogy amikor együtt vagyunk valahol, és jön vmi jó csak, akkor szolídan megemlítem h " Aztaqrva de jó csaj". Vajon őseim tudhatják mit jelent a sunázni? Nem néznek napiszart, és egyszer elszóltam magam

2010. febr. 21. 18:09
 5/14 anonim ***** válasza:
a 3. persze az 1. után lett volna :)
2010. febr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődtem a kérdéseden, 17 évesen ez tabu téma? Én már nagymama vagyok,de a te szüleid hány évesek? Így visszagondolva talán azért furcsa ez nekem,mert az én gyerekeimhez feljárogattak a barátok,barátnők, már 10-12 éves korukban is, így mikor már ténylegesen baráttal, illetve barátnővel állítottak haza (fiam is van, lányom is) nem láttunk benne semmi kivetnivalót. Szerintem jobb is,mintha titokban kellene találkozni. A tévét nálatok igen sűrűn kell kapcsolgatni,úgy látom:)A korod alapján nem korai,természetesen azért érdemes az ismerkedéssel kezdeni. De gondolom, ez neked nem lesz nehéz, hisz a leírásod alapján meglehetősen konzervatív nevelést kapsz. De ennek ellenére egyszer neked is fel kell nőnöd. Egyke vagy?
2010. febr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem korai, és a szüleid gyerekként kezelnek. Vigyázz, mert ha hagyod magad, akkor 30-40 évesen is az ő pici fiuk maradsz, akinek nem szabad látnia a csókjelenetet a tévében, mert fujj, és belőled lesz anyuci kisfia, aki rájön 30 évesen, hogy tényleg korai még csajozni, mert anyukám azt mondta, és akkor Isten mentse meg tőled a lányokat.

Volt már dolgom ilyennel, megreptettem.

Szóval vigyázz erre.


24/L

2010. febr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

@18:12


Igen egyke vok, és elég antiszociális(bár ezen szerertnék most váltotztatni). Egyetlen egyszer voltam moziban egy haverommal (persze nem volt meleg helyzet).


És nem is igazán csajt szeretnék, hanem csak hogy ne legyen ennyire tabu. Kb fél éve az egyik rokonunknál voltunk aki 1 az 1ben megkérdezte hogy tetszik e a csaj ( kéépen mutattot, és télleg nem volt rossz) De hirtelen sokkból nem et mondtam most meg furcsa lenne bennyögni hogy tudod....

2010. febr. 21. 18:19
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
No ezért kérdeztem,hogy egyke vagy-e, mert én is az vagyok,csak az én időmben ez még ritkább volt:) Nálunk is volt sok tabu téma, ezért is neveltem másképp a saját gyerekeimet. A rokonodhoz pedig nyugodtan odamehetsz,lehet,hogy érdeklődött utánad a kislány. Próbálj meg a szüleiddel is beszélni, 17 évesen nem vagy már kisgyerek.
2010. febr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

találkozgass leánykákkal, és mond meg a szüleidnek hogy ezér mégy el hazulról. régebben mikor jöttek rokonok, és érdeklődtek h mizu, kb 15 voltam, és mikor reagálhattam volna, akkor anyum mindig közbevágott hogy "ÁÁÁHHH, a lányok még hülyéééék." erre nekem már nem volt mit szólni. aztán volt 1-2 lányismerősöm, velük találkozgattam, aztán gyakrabban, (de komolyabb nem volt.) és akkor igy megoldodott az ügy. most mindjárt 19 vagyok ,és jövő hónapban egy éve lesz hogy van párom :)

szóval sok sikert!

2010. febr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!