Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Hogy mondtátok meg a...

Fiuk! Hogy mondtátok meg a szüleiteknek h érdekelnek a lányok?

Figyelt kérdés
Tudom furcsa kérdés. Eddig mindig lepleztem, de mostmár eljött az idő, hogy legyen csajom stb. Amikor finoman próbáltam célozgatni, akkor elterelték a szót. Nyílten meg nem merem elmondani, mert félek hogy majd kérdezgetnek stb.... Ti szüleitek ezt hogy fogadták? Nálunk ez ilyen tabu téma, van egy csók a tv-ben és már elkapcsolnak, ha ott vagyok. Vagy még korai? 17/F
2010. febr. 21. 17:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
danke
2010. febr. 21. 19:11
 12/14 anonim ***** válasza:
Téged nem Csabának hívnak véletlen?:D
2010. febr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Kifejezetten nem Csabának hívnak
2010. febr. 24. 15:06
 14/14 anonim ***** válasza:

nem vagy kisfiú már :) Mondd meg nekik, hogy eljött az idő, hogy végre csajozz :) Vagy finoman kérdezd meg tőlük, hogy ők mikor kezdtek csajozni/pasizni, hány barátjuk/barátnőjük volt az apukád/anyukád előtt, stb... szerintem ebből már érteni fogják, hogy mire gondolsz.

Meg különben is nem egy 9-10 évest láttam már csókolózni valakivel :D Szóval neked mért ne lehetne?

És mondd meg nekik, hogy ne kapcsolgassák el a tévét, mert nem vagy kisfiú, hogy ne láthasd.

Nálam anyámékat az se érdekli, hogyha szexjelenet van a tv-ben :D


13/L

2010. febr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!