Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim miért nem engedik?...

Szüleim miért nem engedik? (bövebben lent)

Figyelt kérdés

A szüleim nem engyedik a régi mobilok gyüjtését,mert hogy szerintük hülyeség. Zsebpénzt nem kapok. Nyári munkához fiatal vagyok,pénzem nincsen, ezen kivül a retroautok sorozatot gyüjtöm még de azt nem tartják hülyeségnek.

Probáltam már lemondani rola de akkor is hogy ők ellenzik.

Multkor az utolso erre szánt pénzemböl megvett telefonomat tisztogattam, erre odajött az apám és rákezdte: ugye tudod hogy ezeknek a veszélyes hulladékoknak semmi értékük. csak pénzkidobás?

Mit tegyek?


2010. júl. 30. 17:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Érdekesnek hangzik. Esetleg ha apukád gyűjtene valamit ami számára értékes s érdeklődnél róla, eltudnátok beszélgetni s megértené miért is szereted ezt a hobbit.
2010. aug. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Sajnos nem gyüjt semmit, de próbáltam már a mi lenne ha te gyüjtenéd beszélgetést,de sikertelen volt.

De kollektive az egész család ellenzi.

Köszi a választ!

2010. aug. 2. 20:41
 13/13 A kérdező kommentje:

Good News!


Anyám megenyhült, de a többiek hajthatatlanok.

Ötletek.

2010. okt. 9. 08:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!