Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek ha nem engedik?...

Mit tegyek ha nem engedik? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
14 vagyok és anyukám nem akkarja,hogy még szőrtelenítsem a lábam. de viszont engem nagyon zavar mit tegyek, vagy hogyan győzzem meg mit mondjak neki, hogy megengedje?
2011. jún. 12. 14:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Húha eléggé furcsa anyud van.. Nagyon gusztustalan tud lenni egy lánynál a szőrös láb. Nem lehet,hogy azt nem akarja hogy borotváld?(mert attól elvileg megerősödik a szőr,bár én borotválom és nem érdekel..) Kérdezd meg,hogy miért nem engedi és mondd meg neki,hogy mindenki szőrteleníti a lábát és egy lánynál nagyon visszataszító tud lenni a gorilla láb. Én 12,5 éves korom óta borotválom... Mert muszáj,csúnya szőrős.


13/L

2011. jún. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,ha így sem engedi,akkor ess neki egyedül borotvával(mert az egyedül is megy),végülis nem sok köze van hozzá anyudnak,ha így nézzük,mert a te lábad.
2011. jún. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Még múltkor mikor mondtam neki azt mondta, hogy utánna csúnya lesz a lábam. ez igaz?
2011. jún. 12. 15:09
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem lesz csúnya. :D
2011. jún. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mármint ,ha gyantázod vagy epilálod akkor piros pöttyös lesz közvetlen utána. Borotválással pedig az a baj,hogy leborotválod és utána min. 2 napot kell várni addig amíg újra letudod borotválni,ugyanis a nagyon kicsiket nem szedi le.
2011. jún. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Esetleg tudd meg, hogy ő ha használ,akkor mit használ és segíthetne neked úgy szőrteleníteni.
2011. jún. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
bernadett?
2011. jún. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy lehet, hogy neki meg faterodnak/pasijának/egyéb jó így, de te már nem az őskorba születtél, még a párválasztási rituálé előtt állsz, de a szőrös lábad miatt a társadalom perifériájára kényszerítenek a szőrtelen lábú kortársaid.

Lázadás ismerősen cseng? Szőrtelenítsd le, mit tud utána csinálni? Visszaragasztja a lábadra? :D

Mondjuk az ilyen anyukákat se értem, oké, 11 éves kislánynak még minek, meg műköröm és kiló vakolat se kell, de azért egy szőrös női láb valóban nem esztétikus, meg tetszik-nem tetszik, manapság elvárás. Azt sem akarhatja, hogy kigúnyoljanak, vagy egész nyáron farmerban punnyadj, hogy ezt elkerüld. Beszéld meg vele, miért nem engedi, magyarázd el neki, hogy ez így rossz, ha nem engedi, akkor lázadj. :D

2011. jún. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bár ha fiú vagy, megértem. XD
2011. jún. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Először próbáld meggyőzni,hogy itt a nyár,mindenkinek sima a lába és,hogy milyen undorító és ciki a szőrös láb.

Kérdezd meg,hogy ő mit ajánl mivel szed(i).

Ha nem engedné,meg akkor epiláld/gyantáztasd/borotváld le!:)

Ezt nem tudja megakadályozni:)

2011. jún. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!